Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Co z kontuzjowanym K. Byrskim?

08. 11. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4909

 Krzysztof Byrski, 25 – letni napastnik LKS Bestwina w meczu derbowym z KS Bestwinka w ostatnich minutach meczu, stojąc przed kolejną okazją do zdobycia bramki i nacierając w jej kierunku tak nieszczęśliwie został zaatakowany przez bramkarza Bestwinki, że w tym starciu doznał złamania obu kości, tj. piszczelowej i strzałkowej. Wczoraj przeszedł operacyjne składanie kości i teraz czeka go długotrwałe leczenie a potem rehabilitacja.
Najlepszy strzelec LKS Bestwina  strzelił w rundzie jesiennej 13 bramek i popisał się hat-trickami  w meczach z Sołą Kobiernice, Halnym Kalna i Wilamowiczanką Wilamowice.
Życzymy szybkiego i udanego powrotu na boiskową murawę.

foto:www.bestwina.futbolowo.pl

Do góry