Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

IX MEMORIAŁ ANDRZEJA CICHOWSKIEGO

22. 11. 24
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1813
W dniu 27.11.2022 roku (niedziela) w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kaniowie odbędzie się IX MEMORIAŁ ANDRZEJA CICHOWSKIEGO.
Zarząd Klubu Sportowego Bestwinka pragnie w ten sposób uczcić pamięć wieloletniego działacza i prezesa klubu.
W ramach Memoriału rozegrane zostaną halowe turnieje piłki nożnej żaków (rocznik 2012 i młodsi) oraz trampkarzy (rocznik 2008 i młodsi). W tym roku turniej jest organizowany w ramach realizacji zadania: „Upowszechnianie piłki nożnej w sołectwie Bestwinka” przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. W obu turniejach wystąpią drużyny: LKS Pasjonat Dankowice, LKS Bestwina i KS Bestwinka.
Początek imprezy o godzinie 11:00.  
                        ZAPRASZAMY!!!
Do góry