Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Grzegorz Gawęda odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi

22. 11. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1663
G G SKZG G SKZ 2G G SKZ 1G G SKZ 3W czwartek, 17 listopada, w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Bielsku-Białej odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń państwowych nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla zasłużonych w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej ukierunkowanej na pracę z młodzieżą i opiekunami MDP oraz za pracę na rzecz uchodźców. Miło mi poinformować, że wśród odznaczonych znalazł się Grzegorz Gawęda, mieszkaniec Bestwinki, prezes OSP Bestwinka, wiceprezes Zarządu Gminnego OSP, przewodniczący Komisji ds MDP pow. bielskiego, radny Rady Powiatu Bielskiego. Wraz z nim odznaczeni zostali: Piotr Kozieł z Dankowic i Paweł Wróbel z Czechowic-Dziedzic.
W imieniu Prezydenta RP odznaczenia wręczał Jan Chrząszcz, I Wicewojewoda Śląski. W uroczystości uczestniczył Arkadiusz Maj, sekretarz gminy Bestwina.
Grzegorz Gawęda na swoim profilu na Facebooku napisał: „Dziękuję z całego serca wszystkim tym, którzy wierzą we mnie i w moją służbę dla naszej społeczności. Wyróżnienie to jest dla mnie motorem do dalszej ciężkiej pracy, mam nadzieję, że dalej będziemy razem działać dla wspólnego dobra.”
Gratulacje dla Grzegorza i pozostałych odznaczonych.
Do góry