Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapotrzebowanie na węgiel – ankieta dla mieszkańców

22. 11. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1969
W związku z możliwością dystrybucji węgla na potrzeby Mieszkańców Gminy Bestwina, Wójt Gminy Bestwina udostępnia ankietę, której celem jest określenie zapotrzebowania na ten surowiec.
Ankieta jest skierowana wyłącznie do osób mieszkających na terenie Gminy Bestwina, które otrzymały dodatek węglowy lub uzyskały do niego prawo i do tej pory nie zakupiły węgla (np. w sklepie PGG) w cenie poniżej 2000 złotych za tonę.
Wyniki ankiety będą podstawą do wstępnego oszacowania ilości węgla do zamówienia.
W związku z tym, bardzo prosimy wszystkich Mieszkańców Gminy Bestwina, którzy są zainteresowani zakupem węgla, złożyli deklaracje do CEEB i spełniają kryteria zakupu — o wypełnianie ankiety i złożenie jej w terminie do 10 listopada 2022 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wersji papierowej na dzienniku podawczym urzędu w godzinach pracy urzędu.
Jednocześnie informujemy, że Urząd Gminy Bestwina nie będzie miał żadnego wpływu na jakość dystrybuowanego węgla oraz asortyment, jaki będzie ostatecznie dostępny dla naszych mieszkańców.
Uwaga.
Ankieta nie jest wnioskiem o sprzedaż węgla ani gwarancją otrzymania węgla. Ankieta jest potrzebna do oszacowania i zamówienia odpowiedniej ilości węgla, który następnie będzie sprzedawany mieszkańcom w preferencyjnej cenie, po spełnieniu przez nich odpowiednich kryteriów oraz złożeniu odpowiednich wniosków.
Linki do ustawy i rozporządzeń:

Rozporządzenia:

 Ankieta do pobrania TUTAJ

Źródło: www.bestwina.pl

 

Do góry