Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

22. 10. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1627
W sobotę i niedzielę nasze drużyny występujące w A klasie i lidze okręgowej będą miały kolejną okazję, aby podreperować swoje konta.
Najwcześniej na boisko wybiegną zawodnicy LKS Bestwina i KS Bestwinka, bo w sobotę o godz. 15.00, jednakże oba zespoły zagrają na boiskach rywali. LKS Bestwina udaje się do Bielska, by zmierzyć się BKS Stal Bielsko-Biała i będzie to już 11 kolejka. W poprzedniej bielszczanie przegrali w Międzyrzeczu 2:1 i zajmują obecnie ostatnią, 16 pozycję z dorobkiem 2 punktów, LKS Bestwina jest 10 i ma 11 punktów.
Nie wiedzie się najlepiej KS Bestwinka, który do tej pory zgromadził 8 punktów w 8 meczach i zajmuje 12 lokatę. Jego przeciwnik, Pionier Pisarzowice, w ostatnim meczu wygrał w Kozach z Orłem 1:0 i zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 10 punktów. Niby nie tak wielka różnica, ale o dorobek punktowy bestwinczanie będą mieć ciężko, ale dopóki piłka w grze …
LKS Kaniów jako jedyny zagra na własnym boisku, jego przeciwnikiem będzie Sokół Hecznarowice, a mecz rozegrany zostanie w niedzielę, 16 października, o godz. 15.00. Kaniowianie zajmują 6 lokatę z dorobkiem 11 punktów, Sokół Hecznarowice ma punktów 13 i zajmuje jedną pozycję wyżej, tak więc w razie zwycięstwa gospodarzy drużyny zamienią się miejscami, a jeśli dobrze się ułoży, Kaniów ma szanse wskoczyć na 4 miejsce. W ostatniej kolejce Sokół wygrał z rezerwami LKS Czaniec 4:1, Kaniów zremisował w Międzybrodziu z Żarem 1:1.
Do góry