Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

22. 09. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1893
Ostatnie trzy weekendy dla LKS Bestwina i KS Bestwinka nie były udane, w trzech meczach tylko 1 punkt zdobył LKS Bestwina, KS Bestwinka musiał przełykać gorycz porażek. Trochę lepiej radził sobie LKS Kaniów notując jedną porażkę z KS Bystra, zwyciężając z Pionierem Pisarzowice i remisując w Czańcu.
Przed nami 8 kolejka ligi okręgowej, w której LKS Bestwina zmierzy się w sobotę o godz. 16.00 na wyjeździe z KS Międzyrzecze. Bestwinianie zajmują obecnie 14 miejsce z 5 punktami na koncie, KS Międzyrzecze jest liderem i zdobył 19 punktów, stosunek bramek 36:9, tak więc czeka naszą drużynę niezmiernie trudne zdanie, aby polepszyć swój bilans.
LKS Kaniów czeka w niedzielę mecz wyjazdowy do Wilkowic, gdzie o 16.00 zmierzy się z rezerwami GLKS. LKS Kaniów wraz z KS Bystra i Sokołem Zabrzeg mają po 10 punktów i zajmują miejsca od 2 do 4, GLKS II Wilkowice jest 11 i ma 5 punktów.
KS Bestwinka będzie miał okazję do podreperowania swojego konta w sobotę na własnym, gdzie o godz. 16.00 podejmować będzie Zamek Grodziec Śląski. KS Bestwinka do tej pory zdobył 6 punktów i jest 10, Zamek Grodziec ma identyczną ilość punktów, ale lepszy stosunek bramek i plasuje się na pozycji 9.
Do góry