Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Trzecie miejsce w Panda Cup w Turnieju w Kaliszu

22. 07. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1385
panda kaliszW dniach 23 – 24 lipca w Kaliszu odbyły się: Międzynarodowy Otwarty Turniej o Puchar Miasta Kalisza w Kajak Polo, Finał Pucharu Polski w Kajak Polo i Panda Cup.
UKS Set Kaniów wystawił trzy drużyny. W I Dywizji, gdzie występują seniorzy zagrali: Łukasz Pilarz, Bartłomiej Dawidek, Jerry Mansner, Paweł Michalec, Bartłomiej Ryba i Karolis Latauskas (z Litwy). Nasza drużyna zajęła 4 miejsce.
W II Dywizji, która przeznaczona jest do rywalizacji kobiet i juniorów do lat 18, UKS Set reprezentowali: Przemysław Gruszka, Wojciech Szafarczyk, Maksymilian Borlicki, Maja Pyjas, Amelia Ewiak i Hanna Sojka i zajęli 6 miejsce.
Najlepiej wypadli najmłodsi stając na najniższym stopniu podium w Panda Cup. Tutaj grali: Kaja Gruszka, Joanna Szafarczyk, Mateusz Borlicki, Adam Sołdra, Robert Sołdra i Natan Pilarz.
W Turnieju uczestniczyła jeszcze Roksana Głombek, która zasiliła drużynę UKS Kanu Katowice.
 
Do góry