Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

LKS Goczałkowice najlepszy w Turnieju Orlików IX Święta Sportu w Kaniowie

22. 07. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1902
IX Święto Sportu w Kaniowie rozpoczął Turniej Orlików o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów. Jak przystało na tak ważne wydarzenie wszystkich jego uczestników powitał prezes, Grzegorz Wieczorek, a wzięły w nim udział: LKS Bestwina, LKS Goczałkowice, UMKS 3 Czechowice-Dziedzice, TS Czarni Góral Żywiec i gospodarze, LKS Kaniów.
Mecze odbywały się na połówkach normalnego boiska systemem „każdy z każdym” i trwały 2 x 10 minut. Zdjęcia TUTAJ
Najlepiej w tej konfrontacji poradzili sobie goście zza Wisły, LKS Goczałkowice, wygrywając wszystkie mecze, zdobywając 18 bramek i tracąc tylko 5. Na dodatek, zawodnik tej drużyny, Franciszek Chudek, został najlepszym strzelcem z 11 trafieniami, jego brat, Antoni Chudek, został wybrany najlepszym zawodnikiem, a Aleksander Szafron najlepszym bramkarzem.  
Drugie miejsce zajęło TS Czarni Góral Żywiec, trzecie LKS Bestwina, czwarte LKS Kaniów i piąte UMKS 3 Czechowice-Dziedzice. Wszystkie te trzy drużyny miały po 3 punkty, o kolejności miejsc zdecydowały różnice w zdobytych i straconych bramkach.
LKS Bestwina grał w składzie: Góra Nataniel, Bartoszek Maksymilian, Świerczek Marcin, Dzięgiel Konrad, Biedroń Dawid, Turek Kamil, Pycia Amelia, Pastor Oliwia, Nowak Kacper.
LKS Kaniów reprezentowali: Tobiasz Kocur, Paweł Krysiak, Oskar Droździk, Stanisław Beniowski, Nikodem Piesiur, Bartosz Mitko, Karol Przybyła, Leon Grasiak, Karol Hamerlak, Łukasz Przemyk, Kacper Waś, Miłosz Zając.
Do góry