Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź przyszłego i podsumowanie minionego piłkarskiego weekendu

22. 06. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2135
W najbliższy weekend zagrają:
Pasjonat Dankowice - KS Bestwinka 11 czerwca 2022 - 17:00
LKS Bestwina - Orzeł Łękawica 11 czerwca 2022 - 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie - Przełom Kaniów 11 czerwca 2022 - 16:00
A w poprzedniej kolejce padły następujace rozstrzygnięcia:
LKS Bestwina za przeciwnika w sobotnim meczu miał rezerwy TS Podbeskidzia i mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Młyńskiej w Bielsku-Białej. Rozpoczęło się bardzo dobrze dla bestwinian, bo w 6 minucie bramkę zdobył Kacper Wójtowicz, a w 22 na 0:2 podwyższył Kamil Kamionka. Bramkę „do szatni” zdobyli, jednakże w 45 minucie gospodarze, a to zwykle załamuje drużynę i tak też stało się tym razem. Po przerwie gospodarze zdobyli jeszcze 4 bramki a zawodnicy LKS Bestwina odpowiedzieli tylko jednym trafieniem, którego autorem w 88 minucie był Wojciech Wilczek i mecz zakończył się wynikiem 5:3.
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała LKS Bestwina 5:3
LKS Bestwina: Kacper Mioduszewski, Kacper Wójtowicz (75' Krzysztof Nowak), Patryk Smalcerz, Wojciech Wilczek, Patryk Wentland, Adrian Miroski, Damian Gacek, Kacper Mielnikiewicz, Konrad Liszka, Antoni Olek, Kamil Kamionka

Trudno było się spodziewać, że piłkarze KS Bestwinka w starciu z BTS Rekord II Bielsko-Biała osiągną sukces, bo przecież w 12 meczach rozegranych w rundzie wiosennej Rekord tylko jeden mecz zremisował, a jedenaście razy wygrał aplikując przeciwnikowi nawet 9 i 10 bramek, jednakże zarówno trener, jak i zawodnicy liczyli na to, że być może coś uda się ugrać. I trzeba powiedzieć, że postawili przeciwnikom znaczny opór. Co prawda, przez cały mecz widać było przewagę Rekordzistów, ale i KSB miał swoje szanse na zdobycie bramki, jak choćby strzał w poprzeczkę Bartosza Adamowicza. Przegrana 0:2 nie przynosi ujmy gospodarzom, ale trzeba też zaznaczyć, że w bardzo dobrej dyspozycji był Dominik Chmielniak i wybronił wiele strzałów zawodników Rekordu.
KS Bestwinka – BTS Rekord II Bielsko-Biała 0:2

KS Bestwinka: Dominik Chmielniak, Dawid Francuz, Kacper Kołodziej, Maciek Skęczek, Bartosz Adamowicz, Bartłomiej Kowalczyk (80' Michał Bieroński), Filip Hałas, Konrad Łuszczak (87' Daniel Zużałek), Mateusz Wójtowicz, Maksym Yeder, Kamil Kucharczyk

LKS Kaniów podejmował sąsiada z tabeli, Sokoła Hecznarowice. Od wyniku tego meczu zależało, czy gospodarze zakończą rozgrywki na trzecim miejscu, czy też znajdą się poza podium.
Jako pierwszy, i jak się okazało po ostatnim gwizdku sędziego, również jedyny wpisał się na listę strzelców w 8 minucie Kamil Góra.
- Wiadomo jaka była stawka tego meczu. Mimo problemów kadrowych udało nam się zwyciężyć, o co nie było łatwo, bo przeciwnik również dochodził do swoich sytuacji. Wiosna jest bardzo udana w naszym wykonaniu, dzięki temu, iż drużyna się zgrała - powiedział Adam Śliwa, trener Przełomu.
LKS Kaniów – Sokół Hecznarowice 1:0
LKS Kaniów: Dawid Grabski, Patryk Wójtowicz (46' Patryk Ciućka), Tomasz Socha, Damian Marek,  Norbert Foks (85' Tomasz Jacher), Patryk Nazim (76' Rafał Beniowski), Wojciech Kubies, Wojciech Czulak, Kamil Góra, Michał Szymański, Szymon Dunat.

 

Do góry