Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Mistrzostwa młodzików w kajak-polo

08. 09. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4406
  W sobotę, 6 września, odbyły się ostatnie w tym roku zawody  kajak – polo na kaniowskim akwenie a rywalizowali ze sobą młodzicy. W przerwach pomiędzy meczami rozgrywanymi w ramach międzywojewódzkich mistrzostw kajak-polo odbyły się dwa mecze pokazowo – szkoleniowe, tj seniorów z juniorami oraz w kategorii dzieci.
Pierwsze miejsce w zawodach zdobyli młodzicy UKS Set Kaniów wygrywając wszystkie mecze, a występowali w składzie: Konopka Dawid, Łukowicz Mateusz, Łukowicz Konrad, Kraus Sebastian, Czarnecki Michał, Zalesiński Krystian.
Mateusz Łukowicz został królem strzelców trafiając 12 razy do bramki.
 Drugie miejsce zdobyli zawodnicy MOSM Tychy, trzecie Gwarek Czechowice  – Dziedzice, czwarte UKS Świerklaniec i piąte druga drużyna UKS Set Kaniów.
W meczu pokazowo – szkoleniowym dzieci wystąpiły: Feruga Paulina, Pilarz Sandra, Pacyga Natalia, Pacyga Monika, Siatkowska Aldona oraz Szary Jacek, Szary Karol, Cwetler Filip, Słowik Adrian, Ryba Bartek. Drużyny składały się z dziewcząt i chłopców a wygrała drużyna, w której Adrian Słowik zdobył dwie bramki i jedną dołożyła Natalia Pacyga. Dla drugiej drużyny jedyna bramkę zdobył Szary Jacek.

Do góry