Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Będzie, będzie się działo i nawet nocy będzie mało ….

19. 06. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1381
Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle ciekawie i nie sposób będzie „ogarnąć” wszystkie imprezy.
Najwcześniej zbiórkę wyznaczyli sobie wędkarze, którzy na akwenach 5 i 6 (zbiorniki po wodzisławskiej żwirowni) organizują Zawody Wędkarskie dla Kół i Stowarzyszeń Wędkarskich z najbliższego regionu. Spotykają się w sobotę o godz. 6:00, zawody potrwają do godz. 13:00.
Niewiele później rozpoczną walkę o puchary i medale zawodnicy uprawiający kajak polo, ponieważ w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie odbędzie się XIV Międzynarodowy Turniej Kajak Polo, a ilość zgłoszonych drużyn gwarantuje, że zawody w sobotę trwać będą do późnych godzin wieczornych, a w niedzielę do późnych godzin popołudniowych.
Sobota będzie niezwykle atrakcyjna. To dzień, w którym nastąpi oficjalne rozpoczęcie sezonu w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie, a na terenach rekreacyjnych w Bestwinie odbywać się będą od godz. 16:00 Dni Gminy Bestwina. Tutaj będzie można, m.in. wysłuchać koncertów ABBY M, Mariusza Kalagi i pobawić się do białego rana z zespołem „VERSET”.
W Kaniowie na boisku od godz. 15:00 odbywać się będzie Piknik Rodzinny dla Pracowników PG SILESIA i MSE. W tym wypadku jest to impreza zamknięta. Będą goście specjalni, dmuchańce, food trucki, dyskoteka pod chmurką, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.
W niedzielę, 16 czerwca, w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie odbywać się będzie dalszy ciąg XIV Międzynarodowego Turnieju Kajak Polo. Od godzin południowych będą największe emocje, ponieważ rozgrywane będą mecze półfinałowe i finały w poszczególnych kategoriach wiekowych. Emocji na pewno nie zabraknie. Kto nie miał jeszcze okazji zobaczyć meczów kajak polo serdecznie zapraszam.
W Bestwinie od godz. 16:00 drugi dzień Dni Gminy Bestwina – LASKI UOZGRAJ, a w nim występy zespołów regionalnych, od godz.19:00 zabawa taneczna z zespołem „Zbyrcoki”, a o godz. 22:00 pokaz sztucznych ogni.
KS Bestwinka z kolei zaprasza na mecz o mistrzostwo Bielskiej Ligi Okręgowej z LKS 99 Pruchna, początek o godz. 17:00.
Kto to wszystko ogarnie???
Do góry