Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Dni Gminy Bestwina - 15 – 16 czerwca

19. 06. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1125
plakat S GGminny Ośrodek Kultury w Bestwinie, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Bestwina” oraz OSP Bestwina zapraszają na Dni Gminy Bestwina w dniach 15 – 16 czerwca 2019 roku.
Bezpłatne atrakcje dla dzieci, obficie zaopatrzony bufet, występy, m.in. Abby M., Mariusza Kalagi, zespołów regionalnych, zabawy taneczne z zepołami „Verset” i „Zbyrcoki”, pokaz sztucznych ogni to tylko niektóre z punktów programu. Szczegóły na plakacie.
Zapraszamy!!!
GAZ-SYSTEM S.A. partnerem w organizacji imprezy „Dni Gminy Bestwina.”
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie gminy Bestwina GAZ-SYSTEM realizuje kluczową inwestycję, tj. gazociąg Skoczów - Komorowice - Oświęcim.
Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.
Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.
Więcej informacji o firmie pod adresem: www.gaz-system.pl
gaz sytem
Do góry