Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

19. 04. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1049
K B BPrzed nami 22, a 5 w tym roku, kolejka Bielskiej Ligi Okręgowej. W jej ramach dojdzie do następujących meczów z udziałem naszych drużyn:
LKS Bestwina - LKS 99 Pruchna – sobota, 13 kwietnia, godz. 16:00
Tomasz Wuwer, szkoleniowiec WSS Wisła w Wiśle tak zapowiada ten mecz: ” Mój typ to oczywiście "1". Nie spodziewam się, aby LKS Bestwina miała jakieś problemy z pokonaniem zespołu z Pruchnej.” Runda jesienna: LKS 99 Pruchna - LKS Bestwina 2:4 (Konrad Kowaliczek, Dawid Gleindek, Adrian Miroski, Szymon Skęczek)
WSS Wisła - KS Bestwinka – niedziela, 14 kwietnia, godz. 16:00. W rundzie jesiennej w Bestwince było 1:1 (Maciej Kosmaty). Wyjazd autokaru spod budynku klubowego o godz. 13:30.
Zapowiedź szkoleniowca Wisły: „Bardzo byśmy chcieli wygrać. Byłoby to nasze 2 zwycięstwo z rzędu. Przed nami kilka spotkań z rywalami, którzy są pod nami w ligowej tabeli. Nie będzie to na pewno łatwy mecz, ale zrobimy wszystko, aby zdobyć 3 punkty.”
W klasie A LKS Przełom Kaniów zmierzy się w Międzybrodziu Bialskim z Żarem w niedzielę, 14 kwietnia, o godz. 16:00. Runda jesienna 2:2 (Adrian Damaz, Wojciech Czulak).
Do góry