Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Przegrana KS Bestwinka w zaległym meczu

19. 03. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 455
Rozgrywanie meczu na sztucznej murawie już stanowiło pewien handicap dla BTS Rekord Bielsko-Biała II, który podejmował w niedzielę, 10 marca, KS Bestwinka w zaległym meczu 6 kolejki rundy jesiennej w rozgrywkach o mistrzostwach Bielskiej Ligi Okręgowej. Na pewno nie pomogła zawodnikom KS Bestwinka w walce o ligowe punkty świadomość, że pojawili się w Bielsku z bardzo krótką ławką rezerwowych, tak więc w swoim debiucie na trenerskiej ławce w roli szkoleniowca bestwinczan Tomasz Duleba nie miał łatwego zadania.
W spotkaniu dwóch beniaminków od początku spotkania lepiej na boisku radzili sobie gospodarze.
Co prawda pierwszą groźniejszą akcję w dzisiejszym starciu przeprowadziła ekipa KSB, lecz wystawiony na próbę golkiper Rekordu bez zarzutu wywiązał się ze swoich obowiązków. Wynik spotkania otworzył w 7 minucie zawodnik BTS-u Dawid Ogrocki, ten sam zawodnik wykorzystał krótko przed przerwą rzut karny i zawodnicy KSB schodzili do szatni z dwoma bramkami do odrobienia. W 53 minucie Krystian Zelek zdobył bramkę kontaktową i wydawało się, że KSB postara się o doprowadzenie do wyrównania. Tak się jednak nie stało. Ostatnie słowo należało do gospodarzy i po bramkach Bartłomieja Ślosarczyka i Marcina Czaickiego pewnie sięgnęli po komplet punktów.
KS Bestwinka: Golik - Tomala, Korczyk, Nycz, Więcek, Bieńko, Kosmaty, Wydmański, Dawidek, Adamowicz, Zelek.
Do góry