Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Biegli i wspierali WOŚP

19. 01. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 922
W niedzielę, 13 stycznia, odbył się w Bieruniu 5. Bieruński Bieg Utopca. Jako że był to dzień 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy startujący swoimi wpłatami wspierali WOŚP.
Mieliśmy tam i naszych biegaczy. Najlepszy wynik spośród mieszkańców gminy zanotował Piotr Nowak (Stolarius Run Team), który na dystansie 17 km w kategorii Open był 12 a w swojej kategorii wiekowej 7. Bieg ukończyło 791 osób, czyli o 94 więcej niż przed rokiem.
Sporą grupę biegaczy wystawił Johnnierunner Team, czyli drużyna założona i trenowana przez mieszkańca Kaniowa, Tomasza Janusza, który jeszcze leczy swoją kontuzję, więc sam nie mógł wystartować. I tak, Katarzyna Szewczyk była najlepsza w kategorii K-20 w biegu na 6,5 km, Kordian Zygma był pierwszy w kategorii M-20 na dystansie 17 km (15 Open), Karolina Bierońska 8 w kat. K-30.
Do góry