Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zagłosuj na Magdalenę Solich – Talanda

19. 01. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 786
Przez cały 2018 rok zawodnicy, drużyny i szkoleniowcy z Podbeskidzia ostro „pracowali” na arenach sportowych i pokazywali na co ich stać. Teraz przyszła pora na wyłonienie najlepszych w „Plebiscycie Sportowym Kroniki Beskidzkiej”.
W dwóch pierwszych styczniowych numerach “Kronika Beskidzka” prezentowała dziesiątki najlepszych sportowców, trójki trenerów i drużyn, które według redakcji zasłużyły na „Herosa Kroniki”. Swoje typy przedstawili Wojciech Małysz (dziennikarz sportowy), Artur Jarczok (szef działu sportu), Piotr Wysocki (redaktor prowadzący) oraz Mirosław Galczak (prezes Wydawnictwa Prasa Beskidzka).
Teraz przyszła pora na kolejny etap! Na zebrane przez redakcyjnych ekspertów nazwiska sportowców i szkoleniowców oraz drużyny można oddawać głosy (do 28 stycznia) w poniższej ankiecie. Wyniki zostaną podane w ostatnim styczniowym numerze „Kroniki”.
Wśród nominowanych do tytułu najlepszego sportowca jest mieszkanka Bestwiny Magdalena Solich – Talanda, mistrzyni Polski i Świata w nurkowaniu swobodnym, czyli na wstrzymanym oddechu (freediving). Pomóżmy Pani Magdalenie i w tym zwycięstwie. Głosy można oddawać na stronie www.beskidzka.24.pl ----> TUTAJ
Od jednego do trzech głosów (dziennie) można oddawać w plebiscycie na najlepszego sportowca, a po jednym (dziennie) na trenera i drużynę.
Do góry