Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Trampkarze LKS Bestwina zwyciężają w sobotnim Turnieju

18. 12. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 835
W sobotę, 15 grudnia, kolejny raz hala sportowa w Kaniowie tętniła gwarem i słychać było charakterystyczne dla futsalu odgłosy. Tym razem rywalizowali o jak najlepsze wyniki i nagrody indywidualne dla snajpera i bramkarze zawodnicy z roczników 2004 – 2008 – trampkarze. Udział wzięły zespoły LKS Bestwina, KS Bestwinka, KS Rotuz Bronów, LKS Sokół Zabrzeg i gospodarze, LKS Przełom Kaniów.
Odnotowano następujące wyniki:
Kaniów - Bronów 4:0
Bestwina - Zabrzeg 3:0
Bestwinka - Bronów 3:0
Kaniów - Bestwina 2:6
Bestwinka - Zabrzeg 0:1
Bestwina - Bronów 9:0
Kaniów - Zabrzeg 2:2
Bestwina - Bestwinka 7:1
Zabrzeg - Bronów 1:1
Kaniów - Bestwinka 0:7
Z kompletem punktów i świetnym stosunkiem bramek zwyciężył LKS Bestwina, drugie miejsce przypadło KS Bestwinka, trzecie LKS Sokół Zabrzeg, czwarte LKS Przełom Kaniów i piąte Rotuzowi Bronów.
Najlepszymi strzelcami zostali zawodnicy LKS Bestwina: Krzysztof Nowak i Sebastian Sidorek, zdobyli po 8 bramek. Statuetka była jedna i dla wyłonienia zwycięzcy obaj strzelali rzuty karne, a tutaj lepszy okazał się Sebastian Sidorek.
Najlepszym bramkarzem wybrano Dominka Zontka z KS Bestwinka, nagrodę wręczono również bramkarzowi z LKS Bestwina, który miał najmniej strzelonych goli, ale to też zasługa całej drużyny, która nie dopuszczała przeciwników do oddawania strzałów na strzeżoną przez niego bramkę.
Do góry