Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nasi na Mistrzostwach Świata w Kajak-Polo

08. 07. 24
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4423
 24 lipca o godz.10.30 czasu miejscowego, a wg naszego o 18.30, reprezentacja Polski U-21 w kajak-polo, w której wystąpi dwóch zawodników UKS Set Kaniów: Łukasz Pilarz i Krzysztof Schiller rozegra swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Kajak-Polo w Edmonton w Kanadzie. Przeciwnikiem Polaków będzie Japonia.Oprócz Japończyków w grupie C występują jeszcze Hiszpanie, z którymi nasza ekipa zmierzy się o godz. 16.30 (wg naszego czasu o godz.0.30 w nocy z czwartku na piątek). W Kanadzie przebywa jeszcze jeden zawodnik UKS Set Kaniów - Jakub Cymerman, ale pełni rolę sędziego i jednocześnie służy swoim młodszym kolegom za tłumacza, ponieważ znakomicie posługuje się językiem angielskim.Trzymajmy kciuki za naszych zawodników.Przypomnę, że ich wyjazd był możliwy tylko i wyłącznie dzięki pomocy Urzędu Gminy, Rady Gminy i prywatnych sponsorów, m.in. Panów: Leszka Kosmatego, Jarosława Gwoździa, Pana Pudełko(firma cateringowa) i Edwarda Wyciśloka.
Kibicujmy naszej reprezentacji narodowej i naszym zawodnikom.
Do góry