Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź sportowego weekendu

18. 08. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1253
Szymala: Pierwsza porażka BKS-u jest możliwa.
W lidze okręgowej KS Bestwinka pauzuje natomiast na boisku w Bestwinie odbędzie się jeden z najciekawszych meczów 6 kolejki. LKS Bestwina podejmować będzie trzecią drużynę BLO, BKS Stal Bielsko-Biała. Mecz rozpocznie się o godz. 13:00 i rozegrany zostanie w sobotę, 1 września. BKS nie przegrał do tej pory żadnego meczu, odniósł 3 zwycięstwa i zanotował 2 remisy.
Szkoleniowiec bestwinian Sławomir Szymala tak zapowiada ten mecz: "Przed nami pierwszy mecz, w którym zabraknie tylko jednego zawodnika. W końcu prawie wszyscy wrócili, mam 17 zawodników do dyspozycji, a z racji gry u siebie powalczymy o komplet punktów. BKS był bliski swojej premierowej porażki w Pruchnej, liczę, że z nami do tego dojdzie. Mamy szansę, aby wygrać, ale zweryfikuje to boisko."
W najlepszej "jedenastce" Bielskiej Ligi Okręgowej minionego weekendu typowanej przez www.sportowebeskidy.pl znalazło się dwóch zawodników LKS Bestwina:
Lewy pomocnik: Konrad Kowaliczek (LKS Bestwina) – Bardzo ważna bramka na 1:1 w spotkaniu z ekipą z Pruchnej oraz fakt, iż był bardzo niebezpieczny dla obrońców gospodarzy sprawia, że Kowaliczek trafił do grona najlepszych zawodników minionej kolejki.
Napastnik: Dawid Gleindek (LKS Bestwina) – Uniwersalny zawodnik mogący występować na "9", jak i również na boku pomocy zagrał świetny mecz z LKS-em '99 Pruchna, który został okraszony bramką.
W klasie A LKS Przełom Kaniów, 11 miejsce po 3 kolejkach, 1 zwycięstwo i dwie przegrane, podejmować będzie u siebie w 4  kolejce LKS Żar Międzybrodzie, który zajmuje 5 miejsce – 2 wygrane, 1 porażka. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz.16:00.
Seniorzy UKS Set Kaniów walczyć będą w Choszcznie o tytuły mistrzów Polski Seniorów w Kajak Polo. W sobotę mecze eliminacyjne, w niedziele półfinały i finały.
Do góry