Seria Wiesława podtrzymana, punkt Bestwinki, porażka Bestwiny

18. 05. 21
Odsłony: 5610
LKS Kaniów rozegrał trzeci mecz pod wodzą trenera Wiesława Kucharskiego i zaliczył trzecie zwycięstwo, co dało mu awans na 4 miejsce w tabeli.
Przełom swoje 3 punkty zdobył w starciu z KS Międzyrzecze, a bramki na wagę zwycięstwa zdobył Robert Jurczyga w 26 i 41 minucie, tą drugą bramkę z rzutu karnego.
KS Międzyrzecze – LKS Kaniów 1:2
KS Bestwinka w sobotę stanął naprzeciw walczącego o awans Pioniera Pisarzowice, mecz odbywał się na boisku rywala. Jako pierwsi ze zdobycia bramki cieszyli się bestwinczanie. W 34 minucie w zamieszaniu podbramkowym piłkę do bramki skierował Rafał Nycz. Niestety, w 45 minucie gola „do szatni”, co zawsze działa deprymująco, zdobyli gospodarze i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i mecz na szczycie zakończył się podziałem punktów. KS Bestwinka zajmuje drugie miejsce z tą samą ilością punktów co lider, Rekord II.
LKS Pionier Pisarzowice – KS Bestwinka 1:1
W lidze okręgowej odbyły się derby. Pasjonat Dankowice podejmował u siebie LKS Bestwina. W tej prestiżowej potyczce lepsi okazali się o jedno trafienie gracze trenera Artura Bierońskiego. Dla Bestwiny to druga porażka z rzędu, dla Dankowic druga wygrana w ciągu 3 dni. Bramki dla LKS Bestwina zdobyli Szymon Skęczek i Mateusz Włoszek. Zespół zajmuje 3 miejsce w tabeli.