Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Babciu, Dziadku ... gramy dla Was

18. 02. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2393

Bez tytuu 3Któż może być lepszym, wierniejszym i bardziej oddanym kibicem niż babcia lub dziadek?Bez tytuu 1
I mimo iż Walentynki są bliżej daty 17 lutego to właśnie z myślą o babciach i dziadkach z inicjatywy trenera, Mariusza Cupriaka, LKS Przełom Kaniów organizuje kolejny turniej, a będzie to I Halowy Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi z Football Academy Bielsko-Biała, LKS Bestwina, KS Bystra i LKS Przełom Kaniów wraz Mariuszem Cupriakiem zapraszają prababcie, babcie, pradziadków i dziadków, rodziców, rodzeństwo oraz wszystkich, którym na sercu leży sportowy rozwój naszego najmłodszego pokolenia do hali sportowej w Kaniowie w sobotę, 17 lutego, od godziny 9:00 i proszą o kibicowanie i gorący doping.
W przerwach Turnieju gościnnie wystąpi drużyna LKS Kaniów z rocznika 2009 i zmierzy się dwukrotnie z drugą drużyną Football Academy Bielsko-Biała.
Zakończenie Turnieju przewidywane jest na godz. 14:00.

Do góry