Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Piłkarska przyszłość LKS Kaniów zagrała w Bielsku - Białej

18. 02. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1891

 

 

 

W sobotę, 3 lutego, na zaproszenie Football Academy Bielsko-Biała prowadzona przez Mariusza Cupriaka drużyna LKS Przełom Kaniów składająca się z zawodników z rocznika 2011 i młodszych uczestniczyła w turnieju halowej piłki nożnej, który został rozegrany w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 37 na os.Karpackim. Młodzi zawodnicy rozegrali 5 meczów i żadnego nie przegrali, zanotowali 3 remisy po 1:1 oraz dwie wygrane: 5:2 oraz 3:1.
Paweł Hohoł zdobył 5 bramek, a Bartosz Mitko 4. Oprócz nich w drużynie LKS Kaniów wystąpili: Paweł Krysiak, Wiktor Kurek, Franciszek Kurek, Miłosz Drężek, Tomasz Głąb i kapitan zespołu, Oskar Droździk. Brawo!!!

Do góry