Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wyniki III Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn

18. 01. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2339

IMG 9707IMG 9728IMG 9730IMG 9732W niedzielę, 28 stycznia, w hali sportowej w Kaniowie Klub Sportowy Gminy Bestwina zorganizował III Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn. Wzięło w nim udział 10 drużyn z dalszej i bliższej okolicy. W większości w ich składach występowali obecni i byli zawodnicy klubów siatkarskich. Na szczególne uznanie zasługuje drużyna KSB z Bestwinki, w skład której wchodzili sami amatorzy. Brawa za zorganizowanie się i zgłoszenie do Turnieju!!!
I miejsce zajęła Helenka Zabrze w składzie: Kamil Królikowski, Szymon Mycka, Tomasz Domagała, Krzysztof Kotara, Mateusz Król, Łukasz Łebek, Ryszard Kołodziej, Martyna Murdzek, Rafał Rapp).
II miejsce przypadło drużynie z Brzeszcz z dobrze już znanymi w naszej gminie zawodnikami, ponieważ biorą udział w turniejach i rozgrywkach w siatkówkę plażową od wielu lat: Marek Drobisz, Daniel Pochopień, Wiktor Gałuszka, Tomasz Kułaga, Wojciech Kułaga, Marek Maciewicz, Bartłomiej Kolonko, Szymon Ortman, Weronika Przebinda.
III miejsce: Silesia VolleyStars: Joanna Komorek, Michalina Konsek, Mariusz Żoń, Dariusz Hanuszkiewicz, Marcin Wyleżuch, Hubert Klyta, Rafał Borkowski, Michał Kotarski, Dariusz Kóska.
IV miejsce - KSG Bestwina: Jerzy Kisza, Szymon Pałyz, Łukasz Sasnal, Krzysztof Duda, Mateusz Janus, Piotr Peterek, Mateusz Mojeścik, Jakub Kamieniorz.
Pozostałe miejsca V-X: KS J.A.J.O. Jastrzębie, KSB, Szybkie Trzy Zero, Sokół, Silesia Volley Stars, Hawks.

Do góry