Jeśli nie z Milówką to z kim?

08. 05. 25
Odsłony: 5347
 Tylko zwycięstwo mogło zadowalać piłkarzy Bestwiny, a okazja na przełamanie nadarzyła się wyjątkowa, ponieważ ich przeciwnikiem była ostania w tabeli Podhalanka Milówka,która nie zaznała jeszcze w rundzie wiosennej smaku zwycięstwa.Tymczasem na boisku przeważali gospodarze, ale przez 90 minut nie potrafili udowodnić swojej przewagi zdobyciem bramki i wydawało sie, że drużyny podzielą sie punktami.
W 90 minucie, po wykonaniu rzutu rożnego w podbramkowym zamieszaniu udało sie jednak zawodnikom Podhalanki znaleźć drogę do bramki bestwinian i zdobyli swoje pierwsze 3 punkty.
W protokole meczowym jako trener LKS-u Bestwina figurował w tym spotkaniu Horst Panic, który ten sezon rozpoczynał jako szkoleniowiec Drzewiarza Jasienica.
Podhalanka Milówka – LKS Bestwina  1:0 (0:0)
Bestwina: Janowiec – Gołąb, Żurek, Gibas, Pałys – Sztorc, Pilarz, Kalamus, Małaczek – Ogrodowczyk, Kopeć (68. Damaz)
Trener: Panic

KS Bestwinka...trzy punkty były bardzo blisko... LKS "Wilamowiczanka" Wilamowice - KS Bestwinka 2-2 (0-1)
Bramki zdobywali: Łukosz Paweł, Zbijowski
Skład: Ponc, Głombek, Bigos, Łukosz Arkadiusz, Jarosz, Ślosarczyk, Stawowczyk(Pyka), Kosmaty(Cupriak), Wierzgoń,
Łukosz Paweł(Wróbel Andrzej), Zbijowski

Drużyny młodzieżowe: Juniorzy: KS Bestwinka - LKS "Sokół" Zabrzeg 6-2 (3-0)
Skład: Bieszczad, Tatoń, Wróbel Daniel, Szwajkowski, Dłóciok, Ślusarczyk(Nycz), Wróbel Paweł I, Wróbel Paweł II, Starsiak, Furczyk Szymon(Szafran), Chmielniak
Bramki zdobywali: Furczyk Szymon, Wróbel Paweł(Ślepy), Wróel Paweł(Paciek), Starsiak, Ślusarczyk, Chmielniak

Trampkarze: KS Bestwinka - LKS "Sokół" Zabrzeg 2-0(1-0)
Skład: Dawidek, Niemczyk, Puczka R, Walecki, Puczka P, Szafran, Miroski, Fiołek, Prymula,
Markiel, Roj(Olek)
Bramki : Markiel, Roj,

LKS Przełom Kaniów  - mecz o mistrzostwo klasy A odbędzie się dzisiaj o godz. 17 w Ligocie,gdzie przeciwnikiem będzie miejscowe Centrum.