W rozegranej w ostatni weekend kolejce Ligi Orlika padły następujące rozstrzygnięcia:
Mur Beton - Młodzi Wilcy 4:2
Bramki: Damaz A. – 2, Pasterny P., Zbijowski R./ Herok M., Słowiak A.
Hałcnów Team – PNP 6:3
Bramki: Siwik M. – 4, Bąbka W., Francuz J. - Czapiga D. – 2, Salon P.
Inter Team - Naprzód Tyłowice 2:13
Bramki: Kochman, Goryl K. - Markiel M.- 5, Pachuła B. – 4, Adamowicz W. – 2, Stanclik Ł., Rajda K.
Kopnij Biegnij - BGT II 7:5
Bramki: Galoch P. – 4, Jabłoński W.- 2, Galoch Ł. / Janota M.-3, Motyka J., Makarski M.
Ułaaa… - Young Power 1:7
Bramki: Ścibiorek K. / Michalak M.-3, Rajda A.- 2, Pilarz J., Moński K.
Tabele:
Tabela | ||||||
L.P | nazwa drużyny | mecze | punkty | bramki | ||
strzelone | stracone | różnica | ||||
1 | Mur Beton | 9 | 25 | 57 | 14 | 43 |
2 | Young Power | 9 | 20 | 49 | 19 | 30 |
3 | Dobre Chłopaki-Bomatur | 9 | 18 | 39 | 29 | 10 |
4 | Naprzód Tyłowice | 9 | 16 | 39 | 20 | 19 |
5 | Młodzi Wilcy | 8 | 14 | 28 | 20 | 8 |
6 | Hałcnów Team | 9 | 14 | 33 | 34 | -1 |
7 | Kopnij Biegnij | 9 | 12 | 30 | 36 | -6 |
8 | Ułaaa… | 8 | 9 | 30 | 31 | -1 |
9 | PNP | 8 | 7 | 33 | 43 | -10 |
10 | Inter Team | 9 | -1 | 16 | 74 | -58 |
11 | Black Game Team II | 7 | -1 | 18 | 42 | -24 |
Klasyfikacja strzelców | |||
L.P | Nazwisko imię | zespół | bramki |
1 | Czapiga Dariusz | PNP | 18 |
2 | Markiel Mateusz | Naprzód Tyłowice | 13 |
3 | Moński Kamil | Young Power | 12 |
4 | Zdeb Łukasz | Mur - Beton | 11 |
5 | Galoch Paweł | Kopnij i Biegnij | 11 |
Klasyfikacja fair play | ||||
Zespół | żk | cz.k | punkty | |
1 | Mur Beton | -2 | -2 | |
2 | Dobre Chłopaki-Bomatur | -3 | -3 | |
3 | Hałcnów Team | -4 | -4 | |
4 | Young Power | -4 | -4 | |
5 | Ułaaa… | -5 | -5 | |
6 | Naprzód Tyłowice | -3 | -3 | -6 |
7 | PNP | -6 | -6 | |
8 | Kopnij Biegnij | -6 | -6 | |
9 | Inter Team | -6 | -6 | |
10 | Młodzi Wilcy | -6 | -6 | |
11 | Black Game Team II | -7 | -7 |
Klasyfikacja fair play | ||||
Zespół | żk | cz.k | punkty | |
1 | Mur Beton | -2 | -2 | |
2 | Dobre Chłopaki-Bomatur | -3 | -3 | |
3 | Hałcnów Team | -4 | -4 | |
4 | Young Power | -4 | -4 | |
5 | Ułaaa… | -5 | -5 | |
6 | Naprzód Tyłowice | -3 | -3 | -6 |
7 | PNP | -6 | -6 | |
8 | Kopnij Biegnij | -6 | -6 | |
9 | Inter Team | -6 | -6 | |
10 | Młodzi Wilcy | -6 | -6 | |
11 | Black Game Team II | -7 | -7 |