Wygrane Bestwiny i Kaniowa

14. 04. 27
Odsłony: 2154

Od początku meczu LKS Bestwina odważnie ruszył do przodu, a efektem tego była zdobyta już w czwartej minucie bramka przez Mateusza Włoszka. Kibice nie zdążyli jeszcze nacieszyć się pierwszym trafieniem, a już po upływie 120 sekund, piłkę w bramce LKS Tempo Puńców umieszcza Marcin Gołąb. Dwie bramki przewagi po 6 minutach gry nie zaspokoiły gospodarzy i po ośmiu minutach, dzięki bramce Kamila Szypuły, LKS Bestwina prowadził już 3:0. Rozbita drużyna gości nie była w stanie w żaden sposób odpowiedzieć gospodarzom. W 42 minucie drugą swoją bramkę, a czwartą dla Bestwiny, zdobywa Kamil Szypuła. W drugiej połowie było już spokojniej, honorowe trafienie zaliczyli w 55 minucie goście, a w 70 minucie drogę do bramki Puńcowa znalazł Szymon Skęczek. Na 4 minuty przed końcem wynik ustalił Jakub Denys.

LKS Bestwina - LKS Tempo Puńców 6:1

Niezwykle trudne zadanie czekało drużynę LKS Przełom Kaniów, ponieważ przypadło mu rozegrać mecz z wiceliderem na boisku w Pisarzowicach. Wszyscy przecierali oczy i nie dowierzali, że LKS Kaniów po 9 minutach prowadzi 0:2, dzięki bramkom Krzysztofa Jarosza i Dominika Domki. W drugiej połowie, w 63 minucie, celne trafienie zaliczył jeszcze Robert Jurczyga. Dopiero od tego momentu gospodarze otrząsnęli się i najpierw w 68, a następnie w 89 minucie pokonali bramkarza LKS Kaniów, ale 3 punkty zostały doliczone do konta Przełomu i dzięki temu awansował na 2 miejsce w tabeli.

LKS Pionier Pisarzowice - LKS Przełom Kaniów 2:3