V kolejka Futsalu

13. 12. 22
Odsłony: 2666

Piąta kolejka Futsalu była dosyć emocjonująca. Poprzednia kolejka obfitowała w mnóstwo bramek, tymczasem w niedzielę, 22 grudnia, rozpoczęło się spokojnie. Zdjęcia TUTAJ
W pierwszym meczu stanęły naprzeciw siebie Czarne Konie i OKS ZRB Matyszkiewicz Pszczyna. Obie drużyny zdobyły do tej pory po 6 punktów i po tym meczu wzbogaciły się o 1 punkt nie poprawiając swoich miejsc w tabeli.
W drugim meczu zobaczyliśmy Czwórkowiczów Zabrzeg i Enigmę Czechowice – Dziedzice. Obie drużyny zdobyły do tej pory po 9 punktów, ale Czwórkowicze mają rozegrany jeden mecz mniej. W 5 minucie na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Ciesielczyk i mimo wielu sytuacji więcej bramek w tym meczu nie padło. Czwórkowicze dopisali do swojego konta 3 punkty.

W trzecim meczu pomiędzy Pato Team i Blue Dragons trudno było wskazać faworyta. Prowadzenie objęli Blue Dragons po samobójczej bramce. Pato Team stwarzał dużo groźnych sytuacji, ale kolejne bramki częściej zdobywali Blue Dragons. Sytuacja odwróciła się w 19 minucie po rzucie karnym dla Pato Team i to ta drużyna zeszła do szatni z 3 punktami.
Niepokonany do tej pory Gepard Team był faworytem w starciu z Młodymi Wilkami i nie zawiódł aplikując swoim przeciwnikom 6 bramek, tracąc jedną.
Ostatni mecz to strzelecki popis Bartka Pachuły i Mateusza Markiel, którzy wzbogacili swoje konta odpowiednio o 5 i 7 bramek. Wojtek Małysz dorzucił do tego 3 bramki, a Daniel Markiel 2 i mecz zakończył się zwycięstwem Naprzodu Tyłowice nad Rehabilitantami 17:1.
Czarne Konie - OKS ZRB Matyszkiewicz 3:3
Bramki: Wójcicki, Olek, Gajda / Pisarek Ł., Witoszek, Reguła
Czwórkowicze Zabrzeg – Enigma Czechowice-Dziedzice 0:1
Bramki: / Ciesielczyk Arkadiusz
Pato Team – Blue Dragons 5:3
Bramki: Droździk M. - 2, Adamowicz, Zdeb W.,samobój. / Roik – 2, Gębczyński
Gepard Team – Młodzi Wilcy 6:1
Bramki: Cupriak – 2, Czana  - 2, Stanoch M., samobój. / Kłoda