Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Drożej w PKS-ie

13. 06. 28
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2731

PKS w Bielsku-Białej S.A. informuje, że od dnia 1 LIPCA 2013 zmianie ulegają ceny biletów jednorazowych, miesięcznych, sieciowych i wieloprzejazdowych zarówno w komunikacji powiatowej jak i realizowanej przez PKS.
Nowe ceny biletów dostępne są na tablicy ogłoszeń dworca autobusowego (obok tablicy odjazdów) oraz na stronie internetowej: www.pks.bielsko.pl
Informujemy ponadto, że od dnia 29 czerwca do 31 sierpnia 2013 obowiązuje letni rozkład jazdy.
Oznacza to, że nie będą realizowane kursy oznaczone w rozkładzie literą „E” oraz „S”. W zamian realizowane będą kursy oznaczone w rozkładzie przez „%”. Pozostałe kursy realizowane będą zgodnie z oznaczeniami.

Nowy cennik TUTAJ

Do góry