Nareszczie wygrana LKS Bestwina

13. 05. 04
Odsłony: 2655

Raczej mało kto stawiał na zwycięstwo LKS Bestwina w starciu z TS Koszarawą Żywiec, szóstą drużyną w tabeli ligi okręgowej, a jednak trzy punkty dopisał do swojego konta LKS Bestwina. A oto relacja www.beskidzkapilka.pl :"

Zwycięstwem 2:1 zakończyła się potyczka w Żywcu, gdzie Koszarawa podejmowała zespół LKS Bestwina. Pierwsi gola w spotkaniu strzelili przyjezdni, a konkretnie Mateusz Maciążka. Działo się to w 22 minucie.
Na odpowiedź Koszarawy przyszło czekać aż do 55 minuty gry. Właśnie wtedy futbolówkę do bramki Błażeja Janowca wpakował Damian Salachna. Gdy mecz miał się ku końcowi raz jeszcze ukłuła Bestwina. Bramkę dającą jakże ważne trzy punkty zdobył Ryszard Borutko.
Zwycięstwo nad Koszarawą daje złapać oddech podopiecznym Tomasza Malcharka. Koszarawa przekreśliła tymczasem szansę na objęcie fotela lidera." Więcej TUTAJ