Przełom utrącił Sokoła,wygrana LKS Bestwina

12. 05. 26
Odsłony: 4435

Tak jak można było się spodziewać, bardzo trudne warunki postawił Przełom Kaniów w sobotniej rywalizacji Sokołowi Buczkowice. Wyjątkowo na tzw. "Górce" podopieczni Sebastiana Gruszfelda nie potrafili przeciwstawić się sile ofensywnej gości, którzy różnicą jednej bramki pokonali buczkowiczan. Tym samym Sokół zmuszony jest pożegnać się z pozycją lidera.

Szersza relacja TUTAJ

Sokół Buczkowice - Przełom Kaniów 1:2 (1:1) Bramki: Słowiak (30 min.), Jarosz (78 min.)

LKS Bestwina - LKS -  Wisła Strumień 3:2

Relacja z www. beskidzkapilka.pl:

Ta ostatnia minuta ...

Zespół Wisły Strumień nie mając pewnego utrzymania przyjechał do Bestwiny w celu zdobycia przynajmniej jednego punktu, goście byli bardzo bliscy osiągnięcia tego, jednak bramka Zawadzkiego w ostatnich sekundach gry odebrała rywalom cenny punkt. Festiwal strzelecki rozpoczął w 25 minucie Damian Pokusa.

Gdy w 75 minucie spotkania bramkę na 2:0 zdobył Skęczek wydawało się że gospodarze spokojnie dowiozą zwycięstwo do końca, jednak goście znani z tego że nie poddają się nawet przegrywając dwoma bramkami zdołali doprowadzić do wyrównania dzięki bramkom zdobytym przez Indyka w 84 i Janotę w 88 minucie gry. Jednak ostatnie słowo należało do Bestwiny która w 90 minucie za sprawą Zawadzkiego wyrwała trzy punkty rywalom.
Bestwina awansowała na szóste miejsce, Wisła wciąż w tabeli jest na miejscu trzecim od końca i nie jest pewna swego utrzymania.