Wygrane LKS Bestwina i KS Bestwinka

11. 11. 11
Odsłony: 4621

Dość nieoczekiwanym (dla obserwatorów rozgrywek V ligi, ale nie dla kibiców LKS Bestwina) wynikiem zakończyło się spotkanie w Radziechowach, liderujący w okręgówce gospodarze przegrali u siebie 0:1 z zespołem LKS Bestwina. Goście powoli powracają do formy sprzed kilku tygodni i powoli zbliżają się do podium rozgrywek.
W pierwszych minutach na boisku nie działo się nic godnego uwagi, dopiero w 10 minucie gospodarze odważniej zaatakowali bramkę rywali jednak na posterunku był Kudrys. Pierwsza groźna akcja Bestwiny zakończył się od razu bramką jak się później okazało był to jedyny gol w tym spotkaniu. Szczęśliwym strzelcem był Szymon Skęczek który wykorzystał podanie Adamca uderzając z pierwszej piłki w długi róg bramki strzeżonej przez Piecucha. W okolicach 3o minuty gospodarzy uratowała poprzeczka po bardzo mocnym uderzeniu z 25 metrów Adamca.
W drugiej połowie Radziechowy ruszyły do przodu w celu wyrównania sanu meczu, jednak groźniejsze sytuacje stwarzali sobie goście i tylko za sprawą dobrze spisującego się w bramce Piecucha lider zawdzięcza tylko jedną straconą bramkę. Dwukrotnie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kozielski, a raz pomylił się Kalamus.

KS Bestwinka pokonał w Kozach, tamtejszego Orła 2:1.  Bramki: Jastrzębski, Słowiak.

Skład : Chmielniak - Sawicki, Michalski, Łukosz A, Dłóciok, Jastrzębski, Słowiak(85 Kasprzyk), Stasica(55 Wróbel), Starsiak, Wójcikiewicz, Mucha