Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Ostateczne wyniki turnieju tenisa

07. 11. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6350

 38 zawodniczek i zawodników wzięło udział w II ogólnodostępnym turnieju tenisa  stołowegow ramach VII Grand  Prix  Bestwinki, który rozgrywany jest dzisiaj(w momencie pisania tego tekstu turniej jeszcze trwa) w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej i gimnazjum w Bestwince. Uczestnicy podzieleni są na 7 kategorii wiekowych. Zaliczenie do danej kategorii uzależnione jest również od tego, czy zawodnicy są zrzeszeni w jakimś klubie, czy też grę w tenisa traktują zupełnie rekreacyjnie.

Zwycięzcami w kategorii open klas od 1 do 3 szkół podstawowych zostali: pierwsze miejsce - Michał Pszonka z Bielska – Białej( na zdjęciu w środku), drugi -  Damian Wydmański (pierwszy z prawej), a trzecie miejsce zajął Amadeusz Golik (pierwszy z lewej).

A to pozostałe rozstrzygnięcia: 


 

KLASY  IV- VI  ZAWODNICY   NIEZRZESZENI:
DZIEWCZETA:

I m.  Sonia   Mazur

II m. Karolina  Skoczylas

CHŁOPCY:

I m. Wojciech  Wilczek                         

II m. Jakub  Duda                      

III m. Michał   Czader            

KLASY IV- VI     ZAWODNICY   ZRZESZENI:

CHŁOPCY:

I m. Adam  Ramenda                     

II m. Marek  Gawor              

III m. Szymon  Hoffmann               

GIMNAZJUM.  ZAWODNICY  NIEZRZESZENI      

DZIEWCZĘTA:

I m. Anna  Pietraszko                  

II m. Maja  Walaszczyk       

CHŁOPCY:

I m. Damian  Rosner                    

II m. Patryk  Puczka                

III m. Daniel  Warmus    

ZAWODNICY  ZRZESZENI:

DZIEWCZĘTA:

I m. Katarzyna  Molek                  

II m. Justyna  Molek          

CHŁOPCY:

I m. Michał  Czarnecki

II m. Dawid  Brzeźniak         

III m. Dawid  Karpeta 

SZKOŁY  ŚREDNIE :

CHŁOPCY:

I m. Piotr  Kędzior

II m. Sławomir  Golik

W trakcie przerwy prezes UKS The Best Bestwinka Waldemar Fluder dokonał podsumowania startów zawodników w Grand Prix Bestwinki i wręczył najlepszym zawodnikom puchary. Ich zdjęcia można zobaczyć w Galerii .

 

Do góry