Czerwony Kaniów

11. 10. 16
Odsłony: 4408

Aż cztery czerwone kartki zmuszony był pokazać sędzia niedzielnego spotkania pomiędzy Pionierem Pisarzowice a Przełomem Kaniów. Gospodarze wygrali 4:1, dzięki czemu odrobili część strat do Soły Kobiernice. Zespół LKS Przełom Kaniów został osłabiony już w 30 minucie, kolejne czerwone kartki zawodnicy z Kaniowa oglądali w 65 i 75 minucie. LKS Kaniów, kolekcjonując czerwone kartoniki, nie zauważył, jak gospodarze zdobywają kolejne bramki i w końcowym rozrachunku mając ich straconych aż cztery przy jednej zdobytej musiał wrócić do domu z zerowym dorobkiem punktowym.

Jedyną bramkę dla LKS Przełom Kaniów zdobył Mateusz Grygierzec, a czerwonymi kartkami ukarani zostali:Ciućka Patryk, Damaz Adrian, Grygierzec Mateusz, oprócz tego żółte kartki zobaczyli: Jarosz Krzysztof i Maron Grzegorz.