Wygrana LKS Bestwina

11. 10. 15
Odsłony: 4347

Zespół LKS Bestwina pokonał Morcinka Kaczyce 3:2 w spotkaniu w którym nie brakowało praktycznie niczego co wiążę się z piłką nożną. Już w ósmej minucie na prowadzenie wyprowadza gospodarzy Adam Kozielski i do przerwy drużyna gospodarzy prowadzi 1:0. W drugiej części spotkania goście zdołali wyrównać po rzucie karnym Kamila Adamka jednak to gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie za sprawą Szymona Skęczka. Jednak trzeba zaznaczyć że od 76 minuty goście grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Wcisły a od 83 już w dziewięciu musieli sobie radzić podopieczni Jacka Mercały po czerwonej kartce Marcela Adamka. Bramka dla Bestwiny padła w 87 minucie a w doliczonym czasie gry sędzia główny podyktował po jednym rzucie karnym dla każdej z drużyn, najpierw na 3:1 uderza Kozielski a dwie minuty później swoją drugą bramkę w meczu zdobywa Kamil Adamek który przewodzi klasyfikacji strzelców z 19 zdobytymi bramkami. Punkty zostają w Bestwinie, dzięki czemu gospodarze awansowali na czwarte miejsce w tabeli dzieląc je z właśnie Morcinkiem oraz Beskidem Skoczów.