Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Marek Zając, Jarosław Bieroński mistrzami

07. 09. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 7959
 Znów, jak przed tygodniem, kiedy odbywał się streetball, a także, jak przed dwoma tygodniami kiedy rozgrywane były otwarte mistrzostwa gminy Bestwina, tak i dzisiaj pogoda nie sprzyjała rozgrywkom na otwartej przestrzeni, a odbywały się na Żwirowni w Kaniowie Mistrzostwa Gminy Bestwina w Siatkówkę Plażową. Wydawało się, że padający deszcz i przejmujący wiatr przeszkodzą w przeprowadzeniu Turnieju, ale wystarczyło chwilę odczekać i można było grać.
Mistrzami Gminy Bestwina’2007 została kaniowska para Marek Zając, Jarosław Bieroński

 drugie miejsce zajęła para janowicko – bestwińska Pyś Andrzej, Michał Nikiel,

 

 

 

 

 a trzecie Bestwinianie Amadeusz i Bogusław Maciocha.
Organizatorami Mistrzostw byli – Jerzy Zużałek – administrator portalu www.gminabestwina.info i zarazem radny oraz Grzegorz Boboń - dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, które ufundowało nagrody.

Do góry