Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Przerwana passa KS Bestwinka

07. 09. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5827
 Po raz pierwszy w sezonie 2007/2008 goryczy porażki posmakowali zawodnicy i kibice KS Bestwinka. W rozegranym dzisiaj meczu z Zaporą Wapienica musieli uznać wyższość gospodarzy i ulegli im 3:0.
Cieszą się natomiast kibice LKS „Przełom” Kaniów, ponieważ pod wodzą nowego trenera Wiesława Kucharskiego przerwali z kolei złą passę i odnieśli pierwsze w sezonie zwycięstwo w wyjazdowym meczu w Bujakowie nad tamtejszym „Groniem” 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Robert Jurczyga.
LKS „Przełom” Kaniów: Stachowicz- Łanocha, Droździk ('46 Ryszka), Gąsiorek, Soloch- Sztorc, Grygierzec, Rogol, Wróbel- Jurczyga, Danel (86, Szwed)

Nie wiedzie się w dalszym ciągu LKS Bestwina. Do tej pory dorobił się tylko 1 punktu po remisie w ostatnim meczu na własnym boisku z  Kuźnią Ustroń. Dzisiaj LKS Bestwina spotkał się z mistrzem remisów – Spójnią Landek, która w 5 meczach zanotowała 5 remisów.
Tym razem podziału punktów nie było, tylko zwycięstwo Spójni 2-1, ale gdyby Jacek Pilarz wykorzystał rzut karny w 80 minucie meczu, to kto wie?
Jedyną bramkę dla Bestwiny zdobył Jacek Pilarz
LKS Bestwina: Janowiec – Gołąb, Dragan, Małaczek, Kapuśnik (38. Grzeszek) – D.Hajnc, Rudyk, Pilarz, Kalamus – Skęczek (60. Czopek), T.Hajnc
Trener: Rudyk

Do góry