Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Czy ktoś odpowie za te fuszerki?

07. 09. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6032

Od początku roku upłynął tydzień, za nami więc przeszło 2 miesiące przerwy wakacyjnej w pracy szkół. Czy jednak z przygotowania szkół do zajęć z dziećmi i młodzieżą można się cieszyć? Czy wykorzystano przerwę w zajęciach do przeprowadzenia niezbędnych napraw i remontów?
Oto, jak wygląda oddana przed 9 laty sala gimnastyczna przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bestwinie.

 Te wiadra i wanienka nie zostały tutaj ustawione, jako pomoc lekcyjna....ich zadaniem jest łapanie lejącej się z sufitu wody...

 

Tak wygląda parkiet po 9 latach użytkowania:


 A tak tynki na zewnątrz budynku(takich miejsc jest dużo więcej):

 Wadliwie wykonano pokrycie dachowe, czego skutki są widoczne gołym okiem. Czy odpowiedzialni za nadzór nad budową inspektorzy właściwie dokonywali odbiorów? Co z naprawami gwarancyjnymi? Czy istnieje dokumentacja sali? To pytanie nie jest pozbawione sensu, ponieważ słyszy się, że gdzieś zaginęła, aby nikt nie mógł stwierdzić, że dach został wykonano niezgodnie z nią, a więc i odbiór również był niewłaściwy.
Mam nadzieję, że na wszystkie postawione tutaj pytania uzyskamy odpowiedź i nie obejdzie się bez wyciągnięcia konsekwencji wobec winnych tych wszystkich zaniedbań.

Do góry