Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

II Festiwal - Gangfest-2007 i inne wydarzenia

07. 08. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6409

Najbliższy weekend w naszej gminie może przynieść dużo wrażeń fanom mocnego brzmienia i miłośnikom sportu. O ile mocne brzmienie cieszy się popularnością w zasadzie u młodszej części społeczeństwa, tak więc centrum Kaniowa  w sobotnie popołudnie zostanie opanowane przez młodzież, o tyle  propozycje  czynnego lub  biernego udziału w wydarzeniach sportowych skierowane są dla wszystkich. Kto chce, może pograć w piłkę siatkową, albo oglądać mecze piłki nożnej. W Bestwince piłkarze na pewno będą chcieć podtrzymać dobrą passę i zachować fotel lidera a w Kaniowie i Bestwinie odbić się od strefy spadkowej i zdobyć upragnione punkty.

 Sobota 1 września
Kaniów – tereny rekreacyjne , początek o godz.15.
Zagrają:(kliknij w nazwę zespołu, a uzyskasz o nim informacje)
15.00 – Punk’t Widzenia - punk rock
16.00 – Castet - hardcore/punk – Ruda Slaska/Katowice
17.00 – Stone Heart - hardcore – Mikolów
18.00 – Minority - hardcore – Katowice
19.00 – S.K.T.C - hardcore/punk Czechowice – Dziedzice
20.00 – Tommy Say - alternative/ hardcore – Bielsko- Biala
21.00 – Eye For An Eye - hardcore/punk- Bielsko- Biala
22.00 – Zabili Mi Żółwia - reggae/ska/punk- Bielsko- Biala
23.00 – Volte Face - ska/reggae/punk- Oswiecim
24.00 – Blade Loki -. ska/punk- Wroclaw - występ odwołany
Bilety: 20 zł
W przedsprzedaży (Primus Pub, Czechowice-Dziedzice) 16 zł
Dojazd z dworca PKS w Czechowicach-Dziedzicach zapewnia firma Mar-Bus.Koszt biletu - 3 zł.

GANGFEST 2007 jest drugą edycją festiwalu poświęconego zmarłym JURKOWI PLACHNO i BOGDANOWI ZUR. Obydwaj byli muzykami czechowickiego hardcore/punkowego bandu GANGRENA, który wprowadził sporo zamieszania na krajowej scenie w latach 90tych. Festiwal ,oprócz tego, ze ma być dla wszystkich okazją do spotkania i posłuchania dobrej muzyki- jest przede wszystkim rodzajem hołdu i wspomnienia Jurka ( bass- Gangrena) i Józka (gitara-Gangrena , SKTC) . Zespól GANGRENA powstał w Kaniowie wiosną 1989 roku. Pierwsze próby odbywały się w garażu przy Domu Nauczyciela , a następnie w Klubie Rolnika. W roku 1990 zespół zagrał swoje pierwsze koncerty : w Poznaniu, Bielsku -Białej, Bytomiu , Dębicy, Krakowie. Wydał trzy pełne materiały. Ważniejsze występy zespołu to : Festiwal Odjazdy`94 w Katowicach, Festiwal Rock`n Rolla w Szczecinie oraz występ w warszawskim klubie „REMONT” na zaproszenie BRYGADY KRYZYS.

 W sobotę, 1 września na boiskach do siatkówki plażowej zlokalizowanych w Kaniowie na "Żwirowni" odbędą się VI Otwarte Mistrzostwa Gminy Bestwina Amatorów w Siatkówce Plażowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bestwina. Początek o godz.9. Można jeszcze zgłaszać swój udział.

I Janowicki Turniej Piłki Siatkowej - niedziela, 2 września o godz. 14:00 na terenach rekreacyjnych w Janowicach. Jest to kontynuacja zawodów rozpoczętych 26 sierpnia br. Do rozegrania pozostało jeszcze 6 meczów. Po zaciętej walce do kolejnego etapu gry przeszły następujące drużyny:
„Walczące ogonki”,
„Absolwenci i dziadek”,
„Pszczyna”,
"Union Chocolate”,
„22 KK”,
„Witosa Team”.

 LKS Bestwina     -      Kuźnia Ustroń     2 września, 11:00
KS Bestwinka     -      Centrum Ligota     2 września, 16:00
Przełom Kaniów     -      Zapora Wapienica  2 września, 16:00

Do góry