Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Czarny weekend

09. 10. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4718
Żadnej z seniorskich drużyn piłkarskich nie udało się zdobyć nawet bramki. Po sobotnich porażkach Bestwiny i Kaniowa w meczach wyjazdowych wszyscy liczyli, ze grający na własnym boisku KS Bestwinka wykorzysta szansę wskoczenia na drugie miejsce w tabeli i pewnie pokona Sołę Kobiernice. Stało się jednak inaczej, atut własnego boiska nie wystarczył na dobrze dysponowanych gości i gospodarze przegrali 0:1.
Godną odnotowania ciekawostką, która powinna znaleźć się w kronice KS Bestwinka jest zdobycie pierwszego w historii klubu gola przez grającą dziewczynę – Paulinę Urbanke. WWW.gminabestwina.info przedstawiał już jej sylwetkę. Nie jest to jedyna dziewczyna, która występowała razem z chłopcami w drużynie naszej z naszej gminy. Przed dwoma laty w barwach LKS Przełom Kaniów grała Marcelina Walaszek, która dzisiaj jest podstawową bramkarką w żeńskiej drużynie Rekordu Bielsko – Biała i powołana została nawet do kadry Śląska. Tak więc, jeśli tylko Paulinie pozostanie ochota do gry w piłkę nożną również i ona może wypłynąć na szersze wody.
Zapora Wapienica – Przełom Kaniów 4:0
KS Bestwinka – Soła Kobiernice 0:1
Sokół Zabrzeg – LKS Bestwina 2:0 (1:0)

Poniżej skrót meczu KS Bestwinka - Soła Kobiernice:
Do góry