Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kaniów - 3, Bestwinka - 1

09. 10. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4396

Lepiej niż grającemu w lidze okręgowej LKS - owi Bestwina wiedzie się drużynom występującym w bielskiej A - klasie. Zarówno grająca u siebie drużyna LKS Przełom Kaniów, jak i występująca na wyjeździe w Międzybrodziu ekipa z Bestwinki zdobyły punkty.
Przełom Kaniów - GLKS Wilkowice 5:0 (3:0)
Bramki: Tadeusz Sztorc, Dominik Domka,  Mirosław Danel, Grzegorz Maron, Mateusz Grygierzec.
Skład Kaniowa: Góra- Czulak, Faruga, Ryszka- Kóska, Grygierzec, Maron (Droździk), Danel (Gąsiorek)- Sztorc (Światłowski), Maroszek (Szwed), Domka.
Żar Międzybrodzie Bialskie - KS Bestwinka 2 : 2 (1 : 2)
Skład: Chmielniak - Tomaszczyk, Wróbel Paweł I, Więcek - Łukosz Arkadiusz (Kasprzyk - 80 min), Wierzgoń, Łukosz Paweł (Bigos - 89 min), Wróbel Paweł II, Wróbel Daniel - Garstka (Zdeb - 65 min), Herka (Pasz - 46 min)
Bramki: Łukosz Paweł (30 minuta), Wróbel Daniel (40 minuta).

Poniżej  skrót meczu w Kaniowie:

Do góry