Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Gilotyna w Kaniowie

07. 08. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5280

W zapowiadanych Prezentacjach artystycznych grup młodzieżowych, które rozpoczną się o godz. 15 w czasie trwania „Święta Karpia Polskiego”  wystąpią:
 -  czechowicki zespół „Gilotyna” – występował  m.in. w Czeskim Cieszynie na Metal Burning Fest 2005, na Dniach Czechowic - Dziedzic – rozgrzewał publiczność  przed zespołem IRA, w Cieszynie - Klub Muzyczny Eldorado, na Scenie Muzycznej Champion w Chorzowie, w Zabrzu, w Rudzie Śląksiej - klub Chorus, w klubie Rudeboy w Bielsku Białej, w "Pubie Kamienna" -  Katowice, w "E-Pubie"w Bielsku Białej, na Metal Hey Live w Hardcafe w Karvinie, na Metal Energy Fest w Martinie, na Metal Burning Cafe Vol 1, Klub Hard Cafe – Karwina
Więcej o zespole na www.gilotyna.net
- Thronos – Czechowice - Dziedzice przedstawiciel muzyki thrash/death/gotik
- Zespół Wyrównawczy –  Bieruń - jest zespołem grającym rocka o silnym zabarwieniu bluesowym i funkowym, stylem przypominającym muzykę z lat 60' i 70'. Strona zespołu: www.zespolwyrownawczy.cba.pl
Wstęp wolny.

Do góry