Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Mikołajki z niespodzianką

11. 12. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4298

Dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kaniowie odwiedził dzisiaj nie tylko Mikołaj, ale także zamówiony przez niego czeski magik Don Carlos, prywatnie Karel Kriż. Jest to jeden z najbardziej znanych i najbardziej utytułowanych europejskich iluzjonistów. Jest wielokrotnym mistrzem Europy i świata iluzji kontaktowej. Ze swoim programem występował w kilkunastu krajach świata. Specjalizuje się w iluzji z użyciem żywych ptaków. W jego występach czynnie uczestniczy publiczność, często zapraszana do wspólnego “czarowania”. Swój program prowadzi w języku polskim z lekką domieszką czeskiego co często prowadzi do wielu zabawnych językowych gagów.
Również i dzisiaj większość programu realizowana była z udziałem dzieci, co można zobaczyć na krótkim filmiku:

 

Do góry