Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jedna drużyna?

Więcej
16 lata 9 miesiąc temu #8 przez moderator
Jedna drużyna? was created by moderator
Słychać w naszej gminie głosy, aby stworzyć jedną mocną drużynę – w Bestwinie, wykorzystać bardzo ładne położenie boiska i zmodernizować je, wybudować krytą trybunę. Pozostałe kluby pełniłyby rolę szkolenia dzieci i młodzieży. Byłyby również drużyny seniorskie, ale bez „zatrudniania” zawodników spoza gminy. Grałyby w takiej lidze, na jaką pozwoliłyby umiejętności.
Co o tym sądzicie?

Admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Wieczny
  • Gość
  • Gość
16 lata 9 miesiąc temu #11 przez Wieczny
Replied by Wieczny on topic O:Jedna drużyna?
Nie wiem czy to dobry pomysł, ponieważ nie byłoby już emocjonujących pojedynków derbowych, a na takie czekają miesiącami kibice w naszej gminie.
Nie wiem, dlaczego z góry sugerujesz boisko w Bestwinie, które faktycznie jest najlepsze w Gminie, ale zauważ, że w Kaniowie znowu są nowoczesne szatnie oraz bardzo dobre zaplecze treningowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
16 lata 9 miesiąc temu #13 przez danielek2002
Replied by danielek2002 on topic O:Jedna drużyna?
Dzisiaj także nie ma emocjonujących pojedynków derbowych pomiędzy wszystkimi drużynami, bo któraś zawsze odstaje, albo w górę(teraz Bestwina) albo w dół (poprzednio Bestwinka).Nie zauważyłeś, że proponuje się istnienie \"drugich\" drużyn złożonych wyłącznie z zawodników mieszkających w gminie, więc tym bardziej takie derby byłyby emocjonujące.
A dlaczego w Bestwinie?Bo mimo wszystko jest to siedziba gminy.Ponadto powyżej jest mowa również o modernizacji, a w Bestwinie jest mozliwość przystosowania obiektu zarówno dla piłkarzy, jak i do lekkiej atletyki, podobnie, jak w Zabrzegu.W Kaniowie, jakakolwiek dalsza rozbudowa jest raczej niemożliwa ze względu na teren, a same szatnie to jednak za mało...Obiekt w Bestwinie ze względu na swoje położenie może być wizytówką gminy i na pewno (po rozbudowie) najpiękniejszym, najbardziej funkcjonalnym obiektem na Podbeskidziu.

Tylko nadzieja na smierc trzyma mnie jeszcze przy zyciu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • kibic
  • Gość
  • Gość
16 lata 9 miesiąc temu #14 przez kibic
Replied by kibic on topic O:Jedna drużyna?
mało się nie posmarkałem :laugh: - ta pipidówa najlepszy obiektem na Podbeskidziu. Tak ogólnie to ładnie tak występować przeciwko swoim w Kaniowie panie przewodniczący??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
16 lata 9 miesiąc temu #16 przez spokoman
Replied by spokoman on topic O:Jedna drużyna?
Kibicu, danielek2002 nie występuje przeciw nikomu a tylko stwierdza fakty. I musisz przyznać, że przy całym uroku obiektu w Kaniowie, ten bestwiński prezentuje się dużo lepiej.
Ps. A w którą stronę rozbudowałbyś boisko w Kaniowie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • danielek2002
  • Gość
  • Gość
16 lata 9 miesiąc temu #28 przez danielek2002
Replied by danielek2002 on topic O:Jedna drużyna?
kibic napisał:

Tak ogólnie to ładnie tak występować przeciwko swoim w Kaniowie panie przewodniczący??

Od kiedy to wyrażenie swojego zdania w dyskusji rozważającej jakąś propozycję jest występowaniem przeciwko swoim i kto to są swoi? Czy ci z Bestwinki, Bestwiny, Janowic, Bielska , Katowic, Sczecina to już nie są swoi?
Skoro kibicu przywołujesz czyjąś funkcję to i sam się przedstaw....jestem patriotą lokalnym ale nie chorobliwym,bo każdą chorobę należy leczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.293 s.
Do góry