Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Oświetlenie dla ul.St.Kóski w Kaniowie!!!

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #840 przez Pekka
No! :)Nikt nikogo nie faworyzuje :) ale naprawdę jest trochę ulic na których mogłoby być oświetlenie. A Kóski nie jest taka ruchliwa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #843 przez Krystynka
scyzor663 napisał:

też uważam że są ważniejsze ulice do oświetlenia, a przede wszystkim cała ulica Krakowska na której ruch jest jakieś 20krotnie większy niż na Kóski... (oczywiście nie chce tu nikogo faworyzować ale takie są fakty :) )

No więc przejdz się Kóski wieczorem.Idziesz koło cmentarza w kierunku Cz-Dz.Cmentarz sie kończy i wchodzisz do piekła ,:evil: tak naglę jest ciemno.Jest wyjście wyłączyć światła wcześniej albo zołożyć 2 latarnie,bo to sprawę załatwia.Ale tu Białoruś...i niemoc wielka od lat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #848 przez scyzor663
a przechodziłem ostatnio i fakt może i ciemno ale i ruch zerowy, przejdź się Krakowską w Bestwinie od piekarni na magówkę, też ciemno a ruch non stop (no teraz może jest lepiej, bo jest chodnik). Jakieś priorytety muszą być, potwierdzone danymi a nie tym że ktoś tam mieszka przy danej ulicy, to tam ma być światło a gdzie indziej przy dużo większym ruchu nie ma bo tam nikt ważny nie mieszka...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #849 przez Pekka
Krystyna bez urazy ale wydaje się mi że, niestety przesadzasz... W naszej gminie jest kilka naprawdę ruchliwych ulic które powinny być oświetlone a niestety nie są.I nie rozumiem czemu porównujesz do tego Białoruś... :( Jak już napisałam są ważniejsze inwestycje niż oświetlenie mało ruchliwej ulicy. I teraz wyobraź sobie taką sytuację : Ty chcesz oświetlenie ulicy przy której mieszkasz, więc jak by każdy chciał aby oświetlili ulice przy której mieszka to naprawdę gmina musiała by inwestować tylko w oświetlenie ulic...i to na dodatek takich na jakie mieszkańcy mają kaprys... TO NIE LOGICZNE MOIM ZDANIEM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #852 przez Krystynka
Pekka napisał:

No! :)Nikt nikogo nie faworyzuje :) ale naprawdę jest trochę ulic na których mogłoby być oświetlenie. A Kóski nie jest taka ruchliwa.

No więc nie wiesz wiele...
Samochody przyjeżdżające z Cz-Dz do centrum Kaniowa,wyjeżdżają z powrotem robiąc skręt w prawo koło kościoła na ul KÓSKI.Bo tak im wygodniej.I tak było zawsze.Nawet za czasów gdy częściej jeżdziło się taksowkami,na Kóski zatrzymywało się taksę w kierunku Cz-Dz bo tam wyjężdżały z KaniowaB) B)
I widzisz jest ruch...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #853 przez Pekka
Przestań. Niestety wiem ile przejeżdża samochodów na Kóski.Nie wciskaj mi kitu bo ja też mieszkam w Kaniowie i nie dam sobie mydlić oczu tym co piszesz.Wiesz co? taki ruch to jest chyba wszędzie na ulicach a Ty przeżywasz że na tej co Ty mieszkasz jest duży ruch.Weź przejedź się Krakowską albo pomieszkaj tam to zobaczysz gdzie jest ruch. A najlepiej przejdź się głównymi ulicami to sama zobaczysz.:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.326 s.
Do góry