Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

SMS SOS

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #507 przez zefir
SMS SOS was created by zefir
Co Wy na to aby Gmina automatycznie wysyłała sms-y do mieszkańców w razie zagrożeń lub ogłoszenia alarmu przeciwpowodziowego?W niektórych gminach powiatu bielskiego już to działa. Koszty w zasadzie są zerowe,gdyż sms-y wysyła się za pomocą internetu .W interesie mieszkańców leżało by podanie aktualnego telefonu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #508 przez danielek2002
Replied by danielek2002 on topic O:SMS SOS
Koszty może nie są znikome, ale na pewno należałoby coś takiego wprowadzić, nie tylko ze względu na informacje o zagrożeniach, ale można w ten sposób informować mieszkańców sołectw o zebraniach wiejskich, o akcjach krwiodawstwa, o imprezach, o meczach piłkarskich, ba nawet o ich wynikach(można wysyłać tylko do wyselekcjonowanej grupy, która taką wolę zgłosi, a nie do wszystkich).Możliwości jest wiele, więc na pewno należy taki pomysł rozważyć, ale właśnie z takim szerokim zastosowaniem.

Tylko nadzieja na smierc trzyma mnie jeszcze przy zyciu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #509 przez zefir
Replied by zefir on topic O:SMS SOS
Więc do dzieła. Rada Gminy może dużo zdziałać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #510 przez danielek2002
Replied by danielek2002 on topic O:SMS SOS
Temat podejmę, ale nie obiecuję, że w tym roku już taki system powstanie. Ja,oczywiście, jestem za szerokim zastosowaniem smsów - od ostrzegania do przekazywania wszelkiego rodzaju informacji...nawet wyników meczów.

Tylko nadzieja na smierc trzyma mnie jeszcze przy zyciu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #532 przez stary15
Replied by stary15 on topic O:SMS SOS
NO TAK WYNIKI MECZOW CO DLA PONIEKTORYCH OSOB TO NAJWAZNIEJSZY TEMAT W GMINIE - OLAC ZAGROZENIA PRZECIWPOWODZIOWE CZY PODOBNE SYTUACJE POGODOWE - MECZ ZECZ SWIETA - PRZECIEZ TO GMINA TYLKO SPORTEM ZYJACA - A RESZTA ... HMM - NIECH KAZDY SOBIE DOKONCZY

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.178 s.
Do góry