Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Orlik w Bestwinie / Hala w Kaniowie

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #384 przez danielek2002
cha cha cha.....zanim się nie nauczą to nie będzie takich turniejów...albo będą....w tenisa.... bez rakiet, oczywiście i po 6 zawodników

Tylko nadzieja na smierc trzyma mnie jeszcze przy zyciu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #399 przez stry141514
jezeli taki obiekt sam sie utrzymrza - gorzejjak po kilku latach ktos polozy na nim ŁAPE
- albo sie sprzedaaaaaaaa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #430 przez Looker
eee tam ...

Myślę, że pokutuje w mentalności naszej takie myślenie \"łojciec budowali to wara łobcym łot tego, niech sie zawali ale nie oddomy\"

A nawet gdyby został sprzedany - to jeżeli taki obiekt będzie służył mieszkańcom to chyba OK ? nie? a jak jeszcze nie trzeba będzie do niego dokładać z gminnej kasy - to chyba jeszcze lepiej - nie ? :-)

Pozdrawiam Looker
I feel every mountain
I hear every tree
I know every ocean
I taste every sea (...)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #2158 przez blebleble

Looker napisał: Orlik w Bestwinie / Hala sportowa w Kaniowie. Co myślicie o tych projektach ?

Od razu wyrażam swoją opinię - uważam, że świetnie, że powstaną takie obiekty na terenie Gminy.

No i co?? Obiekty powstały, ale komu one służą? Komu służy Orlik w Bestwinie? Animatorzy pracują tylko rano, więc dla kogo? Dla dzieci ze szkoły w Bestwinie, gdzie jednocześnie są oni wuefistami w tych samych godzinach? Coś mi to pachnie przekrętem. Panie wójcie, panie przewodniczący rady, panie i panowie radni, możecie mi to wytłumaczyć? A dlaczego w weekendy nie ma w ogóle animatora? Dlaczego nasze dzieci i młodzież odbijają się po południu od zamkniętej bramy? Dlaczego w soboty i niedziele nie ma żadnej pracy animatora? No tak, tylko proszę mi nie pisać, że spadł śnieg.
Czy ze salą gimnastyczna w Kaniowie będzie tak samo, że korzystać z niej będą tylko dzieci ze szkoły w Kaniowie? Gdzie są jakieś nazwiska osób do których można się zgłosić i zarezerwować sobie Orlika? Gdzie mozna dowiedzieć się jakie zajęcia proponuje się dzieciom i młodzieży popołudniami i w weekendy? Gdzie można sobie i u kogo zarezerwować salę w Kaniowie , o ile w ogóle można? Zaznaczam, że płacę podatki w tej gminie i coś mi się i moim dzieciom w zamian należy. Proszę wyżej wymienionych z funkcji o odpowiedź.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.151 s.
Do góry