Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nowy portal

Więcej
16 lata 8 miesiąc temu #9 przez moderator
Nowy portal was created by moderator
Co sądzicie o nowym portalu?

Admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • marionne
  • Gość
  • Gość
16 lata 8 miesiąc temu #29 przez marionne
Replied by marionne on topic O:Nowy portal
Co sądze o nowym portalu.
Hmmmm pewnie same miasto stołeczne Warszawa, nie ma tylu portali co gmina Bestwina. Zastanawiam się tylko ile jeszcze ich powstanie ? Wracając do pytania - sam portal nie wnosi nic nowego, te same działy, ta same tematy, sztampowa grafika.A nie można by tak połączyć dział i zrobić coś co by miałoby ręce i nogi?
Nuda tylko nazwa inna.

Ps.Jakie są jeszcze możliwości hmmmmm
www.gmina-bestwina.info
www.gm-bestwina.info
www.bestwina.info
www.gmina-bestwina.eu
www.gm-bestwina.eu
uffff no to jest jeszcze tego sporo
a może by tak portale dla ulic, będzie się działo.


Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
16 lata 8 miesiąc temu #30 przez danielek2002
Replied by danielek2002 on topic O:Nowy portal
marionne napisał:

sam portal nie wnosi nic nowego, te same działy, ta same tematy, sztampowa grafika.A nie można by tak połączyć dział i zrobić coś co by miałoby ręce i nogi?
Nuda tylko nazwa inna.
a może by tak portale dla ulic, będzie się działo.
Pozdrawiam

Drogi marionne, a może coś zaproponujesz,co nie będzie ani sztampowe, ani nudne? Bo poza krytyką nie wniosłeś nic swoją wypowiedzią, ale rozumiem, że nie musiałeśB)
A masz pole do popisu. Być może nie czytałeś naszego przesłania, więc zacytuję go:\"Zamierzamy informować o przejawach aktywności naszych mieszkańców, przybliżać sylwetki osób, które przyczyniają się do promocji Naszej Gminy i jej rozwoju, które swoim zaangażowaniem, pomysłami organizują wolny czas innym i pozwalają zapomnieć o nudzie.

Stwarzamy Ci także, Drogi Internauto, możliwość aktywnego uczestnictwa w informowaniu społeczeństwa o wydarzeniach, których byłeś uczestnikiem lub świadkiem.

Jeśli chcesz podzielić się z innymi swoimi wiadomościami, sukcesami, jakie odniosłeś Ty lub Twoi bliscy, znajomi, sąsiedzi po prostu napisz o tym i prześlij do nas, a za naszym pośrednictwem będzie mógł się dowiedzieć o nich cały świat.
Masz ciekawą fotografię? Chcesz ją pokazać innym? Prześlij ją do nas, a my sprawimy, że zobaczy ją każdy, kto odwiedzi nasz portal.
Uważasz, że w Naszej Gminie źle się dzieje? Chcesz, aby jakiś problem, który dręczy Ciebie i innych mieszkańców został załatwiony? Napisz o tym do nas, a my poruszymy albo bezpośrednio naszą gminną władzę, albo spróbujemy go rozwiązać poprzez radnych. Jeśli problem będzie wymagał interwencji władz i instytucji spoza naszej Gminy przekażemy go tam, gdzie należy.
Wierzymy jednak, że nie pozostaniesz anonimowy, a my zapewniamy Cię, że tam gdzie tego nie będziesz sobie życzył, Twoje dane nie zostaną ujawnione.
Zapraszamy do odwiedzin i do współpracy.\"- koniec cytatu....a więc czekamy na Twoje propozycje...niech to będzie prawdziwy portal mieszkańców, portal żywy, pełen treści....ciekawe, czy jesteś gotów coś wnieść do niego?
Pozdrawiam, liczę na współpracę.

Tylko nadzieja na smierc trzyma mnie jeszcze przy zyciu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • marionne
  • Gość
  • Gość
16 lata 8 miesiąc temu #31 przez marionne
Replied by marionne on topic O:Nowy portal
O jej!!!!! Znowu danielek2002 (i to jeszcze admin).
Nie rozumiem twojego nawoływania do współpracy.Co ma jedno z drugim wspólnego.Wyraziłem swoje zdanie na temat.Nic dodać nic ująć.Szczerze, to nie interesuje mnie, jak to nazwałeś \"przesłanie\", bo pisać to można różne rzeczy i to na swoim portalu, a niestety gorzej to już jest z realizacją.Jedno jest pewne trzeba się liczyć przy uruchamianiu portalu i to \"gminnego\", że nie tylko polecą pochwały, ale i także uwagi.Nie ma co się zaraz obrażać na cały świat tylko działać.
I to tyle w tym temacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • danielek2002
  • Gość
  • Gość
16 lata 8 miesiąc temu #32 przez danielek2002
Replied by danielek2002 on topic O:Nowy portal
marionne napisał:

pisać to można różne rzeczy i to na swoim portalu, a niestety gorzej to już jest z realizacją.(...)Nie ma co się zaraz obrażać na cały świat tylko działać.

Po pierwsze to nie obraziłem się.Gdyby tak było nie zapraszałbym przecież do współpracy. :)
Po drugie:zapraszam do współpracy dlatego, abyś mógł się przekonać, że przesłanie jest prawdziwe, bo tylko w ten sposób można je zweryfikować i tylko w ten sposób, jakby na własnej skórze, możesz to sprawdzić.
No i po trzecie: to nie jest portal \"gminny\" a dotyczący spraw, które dzieją się w gminie.W gminie, jako wspólnocie samorządowej, a nie w \"gminie\", jako urzędzie, bo tak ktoś mógłby to skojarzyć. Jest to Niezależny portal mieszkańców...i to nie chodzi tylko o założenie, że taki jest, tylko taki ma być...ale to już zależy od mieszkańców...Od Ciebie również.
No to jeszcze po czwarte:Jeśli zadaje się pytanie:\"Co sądzicie o nowym portalu?\" to na pewno z ryzykiem, że będą i słowa krytyczne :)
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • marionne
  • Gość
  • Gość
16 lata 8 miesiąc temu #33 przez marionne
Replied by marionne on topic O:Nowy portal
Hmmm... ale jak już pisałem ja nie wymagałem żebyś mnie zapraszał do współpracy.Dalej, czyli wystarczy Cię obrazić i już po współpracy, no to świetlaną wróżę przyszłość temu portalowi.Co do \"gminny\" no to raczej nazwa o tym świadczy chyba, że źle odczytuje stopkę, a jeżeli to nie jest gminny, to jaki - wiejski?Może warto było by wybrać nazwę bestwina.info - poplątanie z pomieszaniem!?!??!? W końcu \"zależny\" czy \"niezależny\" jakieś dziwne rozdwojenie jaźni.Jaki ma sens ten slogan, to znaczy, że już tłumaczysz się tylko nie wiem z czego, bardzo to dziwne.Tak naprawdę kogo interesuje czy ten portal jest zależny czy nie?Nikogo!!!Ktoś na taką ochotę, to sobie otwiera taki czy inny portal i pisze w nim na czy mu zależy czy nie zależy i przyjmuje krytykę lub nie jego wola.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.241 s.
Do góry