Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zima trzyma

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #810 przez Looker
Zima trzyma was created by Looker
Jako, że za 2-3 dni wybieram się na narciarski tydzień - przesyłam Wam cieplutkie pozdrowienia w te chłodne dni ... nawet Krystynie, która marznie w domu ogrzewanym piecem Iskra z podajnikiem szufladkowym ... <br><br>Edytowany przez: Looker, w: 2011/01/25 09:33

Pozdrawiam Looker
I feel every mountain
I hear every tree
I know every ocean
I taste every sea (...)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #815 przez Pekka
Replied by Pekka on topic O:Zima trzyma
A to bardzo piękny gest z Twojej strony :).W moim własnym imieniu dziękuję baaaardzo i życzę udanego wypoczynku i bezpiecznego szusowania :P
P.S. Nie za dobrze się masz? ;) Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #816 przez Looker
Replied by Looker on topic O:Zima trzyma
Planowałem wyjazd już ... w maju 2010 ... i cieszę się jak dziecko :-), przygotowania kondycyjne [rower, biegi, siłownia] rozpoczęte i realizowane od września - wszystko gra jak gitarra :-) rodzinka happy, znajomi też ... więc zamknę moją budkę i wioooo na stoki - a w tym roku zamierzam doskonalić ślizgi na 1 desce ... hehe nie wiem jak to się skończy - ale jestem nabuzowany pozytywnie więc będzie OK.
Jest 10:10 .... więc jeszcze 6 godzin i bon voyage :-)

Pozdrawiam Looker
I feel every mountain
I hear every tree
I know every ocean
I taste every sea (...)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #817 przez Pekka
Replied by Pekka on topic O:Zima trzyma
Już dawno nie widziałam aby ktoś tak cieszył się z jakiegoś wyjazdu :) Ale to dobrze lepiej jechać pozytywnie nabuzowanym niż zamartwiać się itp.itd...
No to Miłej podróży i napisz jak wrócisz jak Ci poszło szusowanie na desce:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #846 przez Krystynka
Replied by Krystynka on topic O:Zima trzyma
Looker napisał:

Jako, że za 2-3 dni wybieram się na narciarski tydzień - przesyłam Wam cieplutkie pozdrowienia w te chłodne dni ... nawet Krystynie, która marznie w domu ogrzewanym piecem Iskra z podajnikiem szufladkowym ...

&lt;br&gt;&lt;br&gt;Edytowany przez: Looker, w: 2011/01/25 09:33

nie sądzę że marznę:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 miesiąc temu #851 przez inka
Replied by inka on topic O:Zima trzyma
Jak nie jak Iskra zle grzeje i śa z nią problemy ???? trzeba nawet tematy zastępcze szukać bo temat rozmoów dotyczy tego samego mieszkańca ulicy na której brak oświetlenia...
To w koncu jak z tą Iskr dobra czy zła bo kupuje własnie piec a tu zamieszanie czy dobra czy zła , a moze lepiej kupic kolektory i dostać doatacje z Banku Spóldzielczego lub BOSiu ...albo pojechać w cieple strony jak Looker
P. S. Zdjecie to za mało ....za to porzucenie w te zimne dni nas ,,Forumowiczów \&quot; Lokerze , musisz wymyślić coś innego i dosłąć o najmniej 5 takich fotek lub ,, cóś \&quot; innego ...:) :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.582 s.
Do góry