Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Gdzie te Plugi sie podzialy ?!?!

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #653 przez stary15
Mylisz sie - Kaniow nie jest wyznacznikiem gminy - niech kazdy ze swojej miejscowosci wyrazi swa opinie - ludzie czego sie tak wszyscy boicie -niby wolny kraj atak wciaz zniewolony przez - sami sobie dokonczcie - bo szkoda sie wsciekac !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #654 przez stary15
stary15 napisał:

Mylisz sie - Kaniow nie jest wyznacznikiem gminy - niech kazdy ze swojej miejscowosci wyrazi swa opinie - ludzie czego sie tak wszyscy boicie -niby wolny kraj a tak wciaz zniewolony przez - sami sobie dokonczcie - bo szkoda sie wsciekac !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #655 przez stary15
Prawda jest taka , gdyby kazde solectwo mialo wlasne plugi - niemowie po kilka maszyn ale choc jeden pozadny -, byloby wystarczajaco od sniezone .
A ani droga gminna , czy powiatowa nie jest dostatecznie od sniezona - trzeba opuscic plug do samego asfaltu , a nie uwazac na DUMĘ zalozona na plugu , zeby sie tez czsem nie zuzyla podczas sezonu , no a po zatym plug musi jezdzic systematycznie gdy wymaga tego sytuacja , wiem ze jest harmonogram odsniezania drog w gminie - obliczono , iz czas jednorazowego odsniezania wynosi szesc godzin - wiec pytam -CO Z POZOSTALYM CZASEM - 18 GODZIN - ZAWISA W GMINNEJ PROZNI ? - O CO CHODZI -kto zrobil takie wyliczenia i na jakiej podstawie - czy to jakas specjalna tabela matematyczna gminy niczym w prognozach IMGW - tam chociaz obliczenia sie sprawdzaja w 80% , a unas !!!
A mam pytanie do DANIELEK2002 KTO WYDAJE DYSPOZYCJE DO ODSNIEZANIA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #656 przez danielek2002
stary15 napisał:

A mam pytanie do DANIELEK2002 KTO WYDAJE DYSPOZYCJE DO ODSNIEZANIA

Już gdzieś na takie pytanie odpowiadałem: dyspozycje wydają: Pani Małgorzata Małysz oraz Artur Beniowski(chyba, że jeszcze ktoś inny zostanie wyznaczony).Ogólnie odpowiada Referat Służb Technicznych i Obsługi Techniczno - Gospodarczej

Tylko nadzieja na smierc trzyma mnie jeszcze przy zyciu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #657 przez catadam
stary 15:
na pługu to chyba jest GUMA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #658 przez stary15
Fakt przepraszam - literówka<br><br>Edytowany przez: stary15, w: 2010/12/11 19:20

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.279 s.
Do góry