Tym razem 7 punktów na 9

16. 08. 31
Odsłony: 4872

Drużyny LKS Przełom Kaniów i KS Bestwinka wykorzystały atut własnego boiska i zdobyły po 3 punkty, LKS Bestwina wywiózł z Żabnicy 1 punkt ze starcia z LKS Metal WG - Skałka Żabnica. W tym ostatnim spotkaniu faworytem byli gracze trenera Szymali. Ostatni raz zespół Skałki pokonał Bestwinę w sezonie 2013/14, w sobotnie popołudnie kibice LKS Bestwina liczyli, że ich zespół podwyższy do trzech, liczbę meczów bez porażki, w meczach ze Skałką na wyjeździe. Stało się jednak inaczej. Do 65 minuty jeszcze LKS Bestwina prowadził 0:2 po bramkach Szymona Skęczka i Bartłomieja Ferugi, jednakże w 65 minucie kontaktową bramkę zdobył Dominik Natanek, a w 80 z karnego wyrównał Adrian Szwarc.
LKS Metal WG - Skałka Żabnica – LKS Bestwina 2:2
LKS Bestwina:  Droździk Bartłomiej, Gołąb Marcin, Duś Mariusz, Makowski Krystian, Miroski Adrian, Droździk Mateusz, Feruga Bartłomiej, (70'Święs Szymon), Wentland Patryk, Radwański Mateusz (85' Gleindek Dawid), Sawicki Artur, Skęczek Szymon

Czarny Koń  - Damian Karut – wszedł w 70 minucie i odmienił losy meczu.
Przed meczem LKS Kaniów z drugim zespołem MRKS Czechowice-Dziedzice, obie drużyny miały na koncie po jednym punkcie.
Pierwsza bramka w meczu padła w 48 minucie po strzale Grzegorza Gomółki i nieoczekiwanie z prowadzenia cieszyli się goście. Ich radość trwała osiem minut, po których do remisu doprowadził Krzysztof Jarosz. Kropkę nad i postawił wprowadzony w 70 minucie Damian Karut strzelając celnie do bramki MRKS II Czechowice-Dziedzice w 80 i 93 minucie.
LKS Kaniów - MRKS II Czechowice-Dziedzice 3:1
LKS Kaniów: Jonkisz Wojciech, Faruga Marek, Czulak Wojciech (60'Caputa Jakub ), (86' Tomaszek Amadeusz), Ryszka Kornel, Kubies Wojciech, Jarosz Krzysztof, Kóska Szymon, Grygierzec Mateusz, Góra Kamil (46' Kóska Michał), Ciućka Patryk, Domka Dominik (70'Karut Damian)

W ramach 3 kolejki KS Bestwinka podejmował Zaporę Porąbka. Przed tygodniem gospodarze podzielili się na wyjeździe punktami z Kobiernicami, goście przegrali u siebie z Buczkowicami.
W niedzielne popołudnie lepsza okazała się drużyna trenera Tomasza Zużałka. W 35 minucie głową bramkarza przyjezdnych pokonał Rafał Nycz. W drugiej odsłonie gospodarze jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza gości. Z rzutu wolnego przymierzył Paweł Mucha, a w 74 minucie bezpośrednio z rzutu rożnego bramkę zdobył Przemysław Stasica. W końcówce meczu goście mogli zniwelować straty, jednakże  nie wykorzystali rzutu karnego.
KS Bestwinka - Zapora Porąbka 3:0
KS Bestwinka: Chmielniak Dominik, Nycz Rafał, Kasprzyk Michał, (72' Michalski Artur), Pasionek Adrian (63'Tomala Szymon),Stasica Przemysław, (84'Czader Michał), Adamowicz Bartosz (84'Garstka Piotr), Bieroński Tomasz, Więcek Michał, Kosmaty Maciej, Kujawa Michał, Mucha Paweł